Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki játszik League of Legends-...

Aki játszik League of Legends-el az nézze meg. Most őszintén ezeknek mi a bajuk?

Figyelt kérdés
Minden menetemben van egy köcsög poland(vagy polak ki ahogy akarja)és azok úgy eltudják rontani az egész menetet...pl:ez is most történt hogy miden pusholnak ő pedig le megy a lane-jére és szarik rám.utána még az én hibámmá teszi(mert a többiek halottak voltak) hogy én miattam vesztettünk,meg hogy feedelem az enemy-t (akkor éppen 1 halálom volt).na mindegy még sorolhatnám hogy mennyire ellenségesek meg ilyesmi de inkább megkérdezem a lényeget: ezek eleve ilyen nép,vagy mi a faszom bajuk van ezeknek hogy elrontják az ember napját?

#Lengyelország #köcsögpl #köcsög poland #köcsög polak
2013. júl. 8. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát a lengyeleket máshol is utálják, csúfolják, nem csak a lolban. Ennek talán az az oka, hogy elég sok játékost adnak az adott játékokhoz és sok játékosból több a noob, béna, ostoba, stb. és ez okozza ezt az előítéletet, hogy minden lengyel ilyen, pedig biztos nem így van.
2013. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
A lengyelek között arányaiban több a jó játékos, mint nálunk, csak ők sokkal többen vannak (legalábbis a wot alapján, én nem lolozok).
2013. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

tobb jatekban is lajarattak mar magukat a lengyelek

de nemzettol fuggetlenul a leghulyebb jatekosokat a LoL-ban lattam

a tesomat azert akarta 1 gyerek reportolni mert aram-ba kidobta Yi-t es rerollolt

multkor en Ad Yi-vel jatszok aramon, 9/3 stat, erre fel a 4/13 -as Akali elkezd rinyalni hogy reportoljanak engem mert akkora noob vagyok hogy ad-t csinaltam ap Yi helyett es miattam kapunk ki

tegnapelott fokusz ellenseges Taric, meghal, erre fel elkezd sirni hogy miert ot oltuk meg es nem az adc-t

es meg lehetne folytatni...

2013. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát a lengyelek ennyit érnek...
2013. júl. 8. 19:54
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából én is láttam már rendes lengyeleket..ja nem..csak lengyelt..csak is 1-et ebben az 1 évben amit lolozással töltöttem...a többi mind köcsög volt
2013. júl. 8. 22:11
 6/6 anonim válasza:

lolban az összes meccsemen van retardált köcsög flame blame afk feeder stb.

nem kamuzok tényleg az összesen!

van amit letudok hozni mikor vért izzadok az enemy feeddel szemben.

ha megkérdezem hova valosi vagy egyből leugat hogy racist vagyok ... persze lengyel volt...

nem nem játszottam még normális lengyellel, és szerintem nem is létezik , vagy akkora arányban esetlen mint az eune -s challengerek a többi playerhez képest

2014. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!