Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mount & Blade warband játékban...

Mount & Blade warband játékban nektek melyik a kedvenc nemzetetek? És melyik nemzettel a legérdemesebb lenni? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem már pontosan, de szerintem a rhodok a legjobb nemzet (a zöldre gondolok), vagy a sárga, de annak csak a lovassága.
2013. júl. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hama8 ***** válasza:
Én régen a rhodokokkal voltam nekik a lándzsásaik remekek csak a királyuk politikája nagyon nem tetszett
2013. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szerintem a Nordok a legjobbak erős Nehézgyalogsággal

Könnyű velük elfoglalni egy olyan várat amit pár napja foglaltak el majd kiegészíted a vaegir lövészekkel

(az alapjátékban ez nagyon hatásos)

2013. aug. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 vasikra válasza:
Ahol sok küldetést kapsz és gyorsan tudod megcsinálni őket a z Swadia (Narancs) ebből a szempontból az nagyon jó, de viszont én Sarrandiára szavaznék a jó lovasság miatt.
2013. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kiss Kevin Krisztián válasza:

Swadia jó lovasság és jó számszeríjászok csak várfoglaláskor

a Nord gyalogos

2013. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2013. aug. 23. 12:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Nordoknál a gyalogos huskarlok egy várat akár 10x-es túlerővel is bevédenek, ha az ellenség gyengébb khergitekből áll. Nekem a Vaegir lovasság jött be a legjobban, mert az nem csak egykezes karddal bánik jól mint a Sarranida lovasság, hanem szálfegyverekkel is, bár rajtuk kívül a második legjobb kétség kívül a Sarranidai mameluk. A swadiaiak mesterlövészei a legjobb íjászok (számszeríj) a játékban. A rhodokoknál a lándzsások a legjobbak, bár összevetve egy jó lovas sereggel nem érnek sokat. A khergitek pedig semmirekellők, lovasíjászat ide-vagy oda, egyszer 84 fős sereggel (Sarranida mamelukból néhány, a többi nagyrészt zsoldos lovasság és Vaegir lovasság) levertem egy 480+ fős sereget. Talán ha 2 emberem halt meg, kb. 20 megsérült. (azóta már ki is írtottam az összeset) Én nordoknál kezdtem, de azt tapasztaltam hogy mindig otthagytak a sz@rban. A szultánságnál pedig elég keményen bánnak a vazallusokkal. A swadiai főurak meg teljesen nyomorultak, mindenki szid mindenkit, meg mindenki ahogy lehet pártot vált. Én vagy a szultánságra vagy a Vaegirekre szavaznék. A Vaegir királyság átlagban jobb mint a Sarranidai, de elhelyezkedésileg a szultánságot könnyebb megvédeni. Kis szinten viszont vigyázni kell ott a sok sivatagi banditával. Végülis hogy döntöttél? És hogy áll a játékod? Én már több mint 2,5 éve játszom szünetekkel, az eddigi kedvenc játékom.
2014. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindegyiket kipróbáltam, de a swadiaiakkal toltam a legtöbbet. Rá 1 hónapra újraraktam a gépet, azóta nem játszottam vele. De szerintem a közel jövőbe megint leszedem, mert kedvet kaptam rá. ;)
2015. febr. 20. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!