Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft 1.5-be mért nem...

Minecraft 1.5-be mért nem működnek a módok?

Figyelt kérdés
Leírás alapján csináltam, de nem jó. Minecraft.jar fájlt megnyitottam bemásoltam a fájlokat, egyszerűen mint ha nem is csináltam volna semmit. Olvastam hogy modloader is kell egyes modokhoz. Ha a modloadert is beteszem a játékba, akkor meg el se mindul. A META-INF-et is töröltem és így se. Mi lehet a baj?
2013. júl. 10. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem az, hogy tört kliens használsz, ami eleve modolt. így gyakorlatilag nem lehet megmondani, hogy egy új mod mivel akad össze.

biztonsággal modolni eredetit lehet. (és ott is figyelni kell, hogy mi mivel akad össze)

2013. júl. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi. Ám magyar klienst használom.
2013. júl. 11. 11:45
 3/5 anonim ***** válasza:
hu minecraft-ot nem lehet modolni! töltsd le a monecraftSP-t!! ha modolni akkarsz
2013. júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazad van letöltöttem az sp-és jó. Köszi! :)
2013. júl. 13. 00:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom én is rájöttem hogy hu minecratot nem lehet módolni. se az ilyen más klienseket mint pl.: a MesterMC lazuritcraft coolcraft stb. Viszont letöltöttem én is az SP-t betettem egy módot de egy szerűen nekem nemjelennek meg pls ha lehet nekem is segítene valaki?
2013. júl. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!