Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ezeknek a Metin2Mester...

Mi ezeknek a Metin2Mester szavaknak a jelentése?

Figyelt kérdés

MAP1

MAP2

MAP3

MAP4

MAP5

MAP6

optolás

buffolás

rúd



2013. júl. 12. 16:58
 1/10 A kérdező kommentje:
És mit jelent az, hogy farmkarakter?
2013. júl. 12. 17:11
 2/10 anonim ***** válasza:

A farmkarakter az amivel farmolsz. A farmolás annyit jelent hogy elmész mobokat vagy metinkövet ölni és ezáltal pénzt gyüjtesz.


A Buff egy olyan adott ideig ható fennmaradó varázslat, amely erősíti a karakter valamely képességét, vagy tulajdonságát. Magyarul pl. a sárkány sámán tud rád tenni buffot, ami lehet áldás vagy sárkány segítség, ezáltal többet bír majd a karaktered.


Az optolás az amikor egy tárgyadba pl. karkötő vagy nyaklánc bónuszt/bónuszokat raknak. pl. 2000TP vagy akármi...


A map az pályát jelent. MAP1 az az első pálya, ahol kezdtél. MAP2 elérhető MAP1-es teleport kapun túl. Keress rá google-ba és látsz képeket róla esetleg...

2013. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ép az a baj, hogy nem találja a Google. Nem tehetek róla...
2013. júl. 14. 15:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyilván rosszul írod be. Azt írjad ba hogy: metin2 map1. A sima map1-re persze hogy nem fog kihozni semmit.... Írjad oda mellé hogy metin2... Ez nem olyan bonyolult... Azért a többi fogalom remélem világos amiket leírtam...?!
2013. júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem írnád inkább le nekem? Nekem ez valahogy nem megy.
2013. júl. 18. 23:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Jó párat belinkelek... De nem nehéz beírni...: [link]


Attól függ melyik birodalomban vagy, de sárgáknál ez a: MAP1: [link]

MAP2: [link]

MAP3: [link]

2013. júl. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom, hogy nehéz beírni. Beírni be tudom, csak olyan sok egymástól különböző térképet és ábrát ad ki, hogy egy kezdő játékos nem tudja, képtelen eldönteni, hogy melyik az amit keres.
2013. júl. 19. 12:42
 8/10 A kérdező kommentje:

Azt én is tudom, hogy map1 és map2 különbözőek, de a többi mappal mi van?

Mi az a MAP4, MAP5, MAP6 stb...?

2013. júl. 19. 12:44
 9/10 anonim ***** válasza:

MAP4, meg MAP5 nincs sima hivatalos GF szerveren...! Tudom M2M-et krédezted, de én nekem arra nicns rálátásom.


Viszont egyszerű, ha googleba nem találod, akkor youtube-n írd be...


MAP4: http://www.youtube.com/watch?v=OUPpv_YnD78

MAP5: http://www.youtube.com/watch?v=znjUJ8DCTKw

2013. júl. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ha tudod, akkor minek írod bele a kérdésbe Map1 és Map2-t? Nonszensz... -.-
2013. júl. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!