Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Championt vegyem meg...

Melyik Championt vegyem meg LoL-ban?

Figyelt kérdés
Amik tetszenek: Ahri, Caitlyn, Diana, Nocturne, Rengar, Vi, Vladimir. Melyi ka legütősebb? Amúgy szeretem az Assasinokat, tankokat-off tankokat, ADC-ket...

2013. júl. 13. 15:15
 1/10 Mykola ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy Ahri a legjobb. Junglernek Nocturne is nagyon jó, de tudni kell mikor jó vele ultizni és jól össze kell játszani a csapattársaiddal.
2013. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
gondolom kezdő vagy kérdező, vedd meg vi-t és csináld meg offtankosra.
2013. júl. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

ezt nagyon vegyesen írtad szerintem is kezdő vagy és max kinézet alapján ítéled. ahri nagyon brutál. magadhoz húzod E-vel az enemyt rányomod a w-t ha messzebb van nyomsz egy q-t és ha el akar menekülni nyomod az ultit és ütöd w-ulti kombóval. így verhetetlen viszont tudni kell használni.

nocturne egy jo ad-vel és attack speeddel szintén brutál főleg ha jól darknesselsz. rengar ha jól használod szintén kiváló. de a legjobb az Vi. sok hp, jó armor, nagy sebzés, bitang skillek. egyértelműen Vi off tankként

2013. júl. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Assassinak Zedet.De cait és Diana is op :-D
2013. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
rengar. egyértelműen alegjobb, kha +reng az egész játékban a legjobb, én only singed, rengar és khazix vagyok. és diamond 3 ba jutottam el velük.
2013. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

V L A D I M I R !!!! Mindenképp, nagyon nagyon nagyon jó karakter, van dmg-e és nagyon gyorsan vissza tudja a hp-t szerezni, főleg ha veszel neki olyan item-et, és ha valaki jön gankelni, akkor csak elmész a föld alá, nem is gankeltek be, és a flashed is megmarad, nem beszélve arról, h lateban nagyon nehéz megölni..

Ahri.. Hm jó jó persze, csak sajnos kevés a dmg-e :///

Diana nagyon jó!!!!!

Nocturne, az a legjobb jungler (Bár most rankeden a Nunu ban a menő, mert álitólag jó jungler, de hülyeség..Noc. jobb)

Rengar.. Hát azzal cinkes játszani, de ha elfeedelnek akkor gyerekjáték a penta is

Vi... Azt ne vedd meg :/

2013. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

előbb találd ki mit szeretnél mert most felsoroltál:


ahri-mid

diana-mid, jung, top

caitlyn-adc (én mondjuk counternek viszem midre, nem játszok adc-t)

noc-jung

rengar-top, jung

vi-top, jung

valdimir-top, mid, sup (igen supportnak is használható)


ebből nekem megvan ahri, diana és caitlyn. mindhármat midre viszem természetesen. ahri egyáltalán nem gyenge sőt irdatlanul erős, aki mást állít az nem tudja kezelni. diana is op, én szeretem mert jól lehet vele counterjungle-özni még midesként is (bár ebből a szempontból zyra durvább...oda se kell menned és a wraithek elhullanak :D). caitlyn jó de nekem túl könnyű champ, mondjuk midre speckó builden viszem mert midre más kell mint botra de néha viszem adcnek is, arra is nagyon jó mivel az egyik legkönnyebben kezelhető adcarry a játékban.


ha tanky champ érdekel szűkül a kör: vi, vladimir, diana. ezeket lehet szépen használni tankosabb builden is. vladimirnak a tanky build hp buildet jelent ugyebár. diana esetén aptank, vi esetén adtank.


ha junglebe mennél akkor nocturne (kedvenc jungler champem) vagy rengar jobb szerintem, mint vi bár ez nézőpont kérdése. nocturne nagyon op tud lenni de tudni kell időzíteni, viszont jó kis champ. rengar jungle ott bukik ha van esze az enemynek és vesz vision wardot. ha rengar jungle van akkor 3 visiont rakok le midre és flash+clairvoyance kombót viszek a tökéletes jungle kontroll érdekében. ő azon champek egyike akit nagyon de nagyon nem célszerű feedelni mert ha kap feedet akkor szinte lehetetlen megölni...

2013. júl. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Volibear-t vedd meg mert op tank és alig birják megölni!first time omban is egyböl 2 őt öltem egyedül,csak nem of tank de azért op tank.
2013. júl. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

NUNU NEM JÓ JUNGLER?!

Nunu Pentakill - League Of Legends Daily Play, October 4th 2012

2015. febr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
masold be a google-ba
2015. febr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!