Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a probléma? Letöltöte...

Mi lehet a probléma? Letöltötem a call of duty black ops 2-öt feltelepitettem crackeltem és elinditom és azt irja ki h dxgi. Dll nem található

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Már volt hasonló kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4..


Egyéb megoldások: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4..


De alegjobb megoldás, ha megveszed a játékot, mert akkor ilyen probléma nincs, őt még multizni is tudsz.

2013. júl. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

am ijen gépen menne?

processzor

Intel Pentium Dual Core G2030 3.00GHz, 3MB cache, "Ivy Bridge"

alaplap Intel H61 chipset, S1155, 7.1ch HD Audio, Gigabit LAN

memória Kingston 4GB DDR3

winchester 500GB 7200rpm

grafika nVidia GeForce GT 610 2GB DDR3

2013. júl. 14. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Persze, ráadásul szeirntem simán nagyon szép grafikával - ugye a multi része miatt a MW 1 óta nem igen fejlődött hatalmas léptekkel a grafikájuk a CoD-oknak, hogy ne kelljen utlra gép hozzájuk - és ez még enyhe kifejezés, sokan elavultnak tartják őket már ezen a téren.


Én továbbra is azt tartom, hogy vedd meg eredetiben, így sokkal jobb lesz a játékélmény és nem lesznek problémáid.


Jó játékot!

2013. júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a call of duty black ops 2-nél és a need for speed mostwanted 2012-nél is ugyanezt irja ki:az eljárás belépési pontja (CreateDXGIFactory1)nem található a DLL-ben(dxgi.dll) mi lehet ez?
2013. júl. 15. 06:57
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. júl. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!