Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol vegyem a PS4-em?

Hol vegyem a PS4-em?

Figyelt kérdés
Playstation 4-es szeretnék vásárolni majd ha kijön, de kicsit sokallom érte a 125.000 Ft-ot. Kérdésem, hogy lehet-e külföldről rendelt PS4-et Magyarországon használni, vagy vegyem meg inkább magyar oldalról. Amerikában ugye 90 000 Ft-nak megfelelő dollárért árulják és azt írja az amazon, hogy USA-n kívülre is szállít. Természetesen hálózati kábelt vennék hozzá, mert a külföldihez ugye külföldi csatlakozó jár.

2013. júl. 18. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Sry hogy kérdésbe kérdés de honnan vetted hogy usába 90ezer?

Ha arra alapozol hogy 400$ akkor tévedsz mivel usa árban nincs benne az áfa... valahogy olyan 500-550 dollár között lesz


[euró viszont jó árat mutatja hogy 400...116ezer kb]

De nekem azt mondák [amire én is azt mondtam hogy téényleg mégis megéri a 125k itthon]

Tegyük fel beszarik a gép mi csinálsz? kiküldöd postával hogy csinálják meg? fene se tudja mikor kapod vissza] itthon meg itt a sony garancia...

2013. júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, akkor mindenképpen itthon fogom megvenni a gépet. Másik kérdésem azzal kapcsolatban lenne, hogy milyen módon lehet majd csereberélni a használt játékokat, lesz-e egy külön PS használt játék oldal vagy amit találok eBay-en (én már a 16 ezret is sajnálnám rá amennyibe a most piacra kerülő PS3 játékok kerülnek pl. GTA V, BF4), és, ha megveszek egy játékot amit az előző tulaj már használt online pl. FIFA-nál az Ultimate Team, vagy COD-oknál a szintlépések akkor ugye nem az övét folytatom, hanem egy újat kezdek. Lehet hülye kérdés, de érdekelne.

Másik kérdésem, hogy LG IPS236V-PN ( [link] alkalmas-e lesz a PS4-hez, azt tudom, hogy működni fog mert van rajta HDMI csatlakozó, csak az érdekelne nem-e merülhetnek fel egyéb problémák, mert sok helyen olvastam, hogy mégis egy TV lenne a legalkalmasabb, de most jelenleg nincs szükségem egy új TV-re a régi mögött meg még van egy doboz.

Köszönöm a válaszokat.

2013. júl. 19. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Ps4 régió független lesz tehát eu gép akár usa és jp játékokat is vinni fogja, valamint a használt játékokat is viszi.

A multi fizetős lesz vagyis hogy pontosabban mondjam Psn+ hoz kötik (tehát jól jársz mert kapsz hozzá 1hónapban 10-15 játékot...1 évre olyan 13-15ezer lesz azzem]

És úgy tudom hogy a játékokhoz a kódokat megszüntetni az EA hogy a többi játéknál hogy lesz azt nem tudom


Szerintem jó tv...esetleg annak érdeklőd utána hogy 1080i vagy 1080p [ha csak i akkor keres másikat]

2013. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy tudni fogok a világ minden tájáról beszerzett játékokkal játszani, de az érdekelne hol tudom majd ezeket beszerezni a legolcsóbban, mert nyilván az üzletekben is lesz használt játék vásár, de ott azért ráraknak egy keveset.

Másik dolog, hogy pont azt mondtam, hogy nincs TV-m és nem is akarok beszerezni, ezért kérdeztem, hogy a mostani monitorom amit belinkeltem jó lesz-e, mert olvasgattam olyanokról, hogy monitoron rosszabb a grafika meg nem jön ki annyi fps, így nagyban rontva a játékélményt. Amúgy a mostani monitorom, amit linkeltem ez 1080p.

2013. júl. 20. 15:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért írtam hogy régió független hogy nyugodtan rendelhetsz Ebayról szerintem ott olcsóbbak lesznek a játékok mint itthon. [bár ha összeadod postával... hááát kitudja]


Szerintem jó lesz a monitorod. [én azt olvastam valahol hogy m1 min nézed ha 1080p mind a 2ő egyik sem lesz szebb max nagyobb.]

2013. júl. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt nem tudná valaki megmondani hogyan lehet megoldani azt, hogy hangja is legyen a játéknak? Így első ránézésre logikusnak tűnik, hogy bedugom a hangfal Jack csatlakozóját a monitorba ami ugye csatlakozik HDMI-vel a PS4-el, de nme tudom, hogy ez a gyakorlatba működne-e, ha nem akkor hogyan lehet megoldani?
2013. júl. 21. 22:59
 7/8 anonim válasza:
Működik...régen én is így csináltam.
2013. szept. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 élekfj válasza:
Ès ebay-ról lehet venni ps4-et mármint nem lesz vele akármi belekötès?
2015. ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!