Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim vámpirizmus eltörlése?

Miner123654 kérdése:

Skyrim vámpirizmus eltörlése?

Figyelt kérdés
Van már egy nagyon jó karakterem aki vámpír lett de már teljes vámpír! Nem lehet valahogy megszabadulni tőle? Mert nagyon idegesít hogy napon könnyű célpont vagyok és én nem szeretek éjjel utazgatni! Valami potion vagy varázslat?

2013. júl. 21. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Skyrim wiki:


"Ask any bartender about any rumors going around, and they direct the infected person to Falion in Morthal, who studies vampires. Traveling to Morthal while at Stage Four vampirism can be difficult, since hostile persons will attack the vampire on sight.

Once there, he informs the vampire that a ritual can be performed to reverse the curse. A filled black soul gem is required first. The Black Star cannot be substituted for this gem. Falion offers to sell the vampire a Black Soul Gem, if they cannot acquire one through other means.

Fill the Black Soul Gem by casting Soul Trap on a humanoid target.

Meet Falion at the stone circle to cure the infection.

Falion endlessly agrees to cure vampirism, so the quest can be completed multiple times if infected multiple times."

2013. júl. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
válj vér farkassá
2013. júl. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De most meg már vámpírlord is lettem szal nem tudom hogy már lehetek-e vérfarkas!
2013. júl. 26. 17:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor is lehetsz vérfarkas de ha az se akarsz lenni akkor asszem ott Morthalban van egy varázsló de már nem tom a nevét :D
2013. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jlvan utána nézek!:D
2013. júl. 27. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Hali.


A fogadókban kell kérdezősködni a pultosoknál hogy tudnak-e valami pletykákat. Akkor egyszer mondják hogy Morthalban van egy varázsló aki vámpírokkal foglalkozik. Akkor ha megtaláltad akkor azt mondja hogy fekete lélekkőt kell neki adni, amiben van egy emberi lélek(tőle tudsz venni követ). Akkor ki kell tanulni azt a képességet hogy elveszed valaki lelkét(ha megvan akkor nem szóltam) és akkor egy embernek el kell venni a lelkét(ajánlatos pl. banditának, ha nem akarsz gondot), aztán odamész hozzá, és hajnalban vissza változtat.


Ha nem tudod hogy kell lelket lopni akkor elmondom, amint megvan a képesség(Whiterunban lévő varázslótól aki a palotában van attól kell venni a könyvet) előkészíted, ha jön egy áldozat akkor ráviszed a varázslatot(élnie kell még) aztán 1 percen belül meg kell ölnöd. Akkor a lélekkőbe belemegy a lelke.


Szívesen :)

2013. júl. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ezt nem tudtam!:)
2013. aug. 1. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!