Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rome Total War-ban 30 perces...

Rome Total War-ban 30 perces időlimit eltörlése csatákban?

Figyelt kérdés
Hello, én nagyon szeretem ezt a játékot, egyetlen gondom hogy számomra élvezhetetlenné válik ezzel a 30perces időkorláttal csatákban, jószerivel mire elérek a falat a katonáim van hátra 10 perc, aztán még verekedjem magam végig mindenen, szerintem nem reális, és szeretném kikapcsolni, cheat, trainer, beállítás, minden jöhet amivel ezt az eredményt érhetem el, köszi előre is.
2013. febr. 24. 05:45
 1/3 anonim válasza:
Nekem ezt úgy lehet eltörölni hogy mielőtt hadjáratot kezdenél kiválasztod a népet és ott jobboldalt asszem a legeslegalsó feletti ott azt átpipálod (ha kipipálva akkor átpipálod ha nincs kipipálva akkor bepipálod) és elvileg már nincs is időlimit.
2013. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hadjárat előtt: "Bepipálod a nincs csata időhatár"-t.

Tetszőleges csaták:Csata időhatára: Nincs csata időhatár. Rányomsz és nem lesz.

2013. márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem valamiért nincs ott az az opció, ujra kellet raknom a játékot és azóta nincs ott.
2014. ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!