Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Horkolás miatt, egy közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Horkolás miatt, egy közös nyaralás eltörlése? Ti hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

A lényeg annyi,hogy nagyon - nagyon hangosan horkol.

Ha én alszom el előbb,akkor is felkelek rá.

Ha szólok,pár mp múlva újra folytatja.Egyszerűen,ha olyan helyen vagyunk,ahol nem tudunk külön aludni,ott beáll nálam a végkimerülés 1-2 nap nem alvás után.Még nem voltunk együtt nyaralni,de most jött el az ideje.Egész évben terveztük (foglaltunk szállásokat,néztünk útvonalat,programokat.)

Hétvégén a szüleinél voltunk és ott jött újra előtt,hogy nem sikerült egyáltalán aludnom 2 napon keresztül.

És vita közben feljött Montenegró is,ami 2 hetes utazás.Nem látok megoldást,a szállás is már megvan.Ezt így nem lehet bírni.Mit javasoltok?


2013. ápr. 22. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
füldugó.
2013. ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egy jó fül-orr-gégészt javaslok. Mielőbb.
2013. ápr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Füldugót próbáltam már,így is áthallatszik,zenével sem tudok aludni,mert a fülhallgató is fáj stb.
2013. ápr. 22. 11:52
 4/16 anonim ***** válasza:
54%

Orvos.


A horkolás betegséget jelent.


Párom is horkolt.Engem zavar.fül orr gégész megoldotta,enyhe orrsövényferdülése volt,rutinműtét,azóta éjjel csend van.

2013. ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
(11:58 még: azóta jobban alszik párom is)
2013. ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%

Egy próbát megér.☺

[link]

2013. ápr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

nekem a lakótársam volt nagyon horkolós.. rettenetes volt, 3 méterre volt az ágyunk és még úgyis. :/

de aztán vett magának ilyen tapaszt, és bevált!

2013. ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Orrtapasz+Füldugó!
2013. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ne már füldugóban többféle van, vannak olyanok amit üzemekben is lehet használni, ha ennyire zavar miért nem fordultatok már orvoshoz, nem pedig a külön alvás N
2013. ápr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Elég szánalmas ez a különalvás. Ezer féle humánus módszer van, kaptál itt már vagy 5 kitűnő példát.
2013. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!