Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Battlefield 2 Bad Company...

A Battlefield 2 Bad Company többjátékos módjában hogy lehet rátenni pl. az orvos gépfegyverére a távcsovat miután már kioldottuk?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 11:48
 1/4 Mr.Bab ***** válasza:
Jobb oldalon 4- vagy 5 négyzetet látsz az 1 a fegyver sziluettje a 2. , négyzetre katt és ott lesz. A többi a perkeké.
2013. júl. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kössz
2013. júl. 22. 17:10
 3/4 A kérdező kommentje:
először mire kell rámenni hogy ezek kijöjjenek??
2013. júl. 22. 17:36
 4/4 Mr.Bab ***** válasza:
Ha bent vagy egy szerveren kilönek( meghalsz) átugrik egy ablakra. Bal oldalt ott vannak a classok: Medic, Enginer , Assult, Ricon, kiválasztod hogy melyiket akarod . Vegyük akkor a Medicet. Rákatintottál bal oldalon ott vannak ezek a rublikák( ha nincs akkor abban a sávban jobb sarokban van egy felfelé mutató nyíl katt arra ) 1 ahogy mondtam fogyó második pedig az optikák meg hasonló finomságok a többi meg ugye a perkek( nem tudom pontosan hol van mert régebben toltam most BF3-zok:)) rákatitansz pl a fegyver utáni 1 re és feljön amit kioldottál ahhoz a részhez ha nincs ott a kövi téglalap...
2013. júl. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!