Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Castiel mindenképpen meg fog...

Castiel mindenképpen meg fog utálni? (többi lent)

Figyelt kérdés
A 2. epizódnál tartok, és alá kéne iratnom vele az igazolást..Natalielnél több esélyem van, de Castiel cukibb, és elvileg verekedni fognak, és mivel nála kevesebb az esélyem ha mellette állok, akkor ellök, és megutál, viszont hogyha Nataliel mellé állok, akkor gondolom azért is megutálna...Mit kéne csinálnom, hogy ne?

2013. júl. 25. 18:53
 1/6 anonim válasza:
ez hülyeség. én már a 3. epizodnál tartok és nataniel mellé álltam és akkor is mondta hog ne állj közénk és nem utált meg mert nataniel mellé álltam
2013. júl. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de nem megy nála lejjebb az esélyed?
2013. júl. 25. 19:01
 3/6 anonim válasza:
nem.
2013. júl. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mond Natanielnek, hogy nem iratod alá az igazolást. Én negyedik epis vagyok, és emiatt utált meg Castiel. Amúgy verekedni nem fognak.
2013. aug. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alexis lark válasza:
Amikor én játszottam akkor verekedtek ( 4.epis vagyok) castnél volt nagyobb esélyem és őt is védtem ahogy az összes karimmal ( eddabony, Roos, Rooz) őt bírom a legjobban ^^ főleg azért mert ő is rocker ahogy én^^
2013. aug. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
éljenek a rockerek^^ amúgy nem verekedtek..
2013. aug. 21. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!