Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim kicsi kép. Mi a megoldás?

Skyrim kicsi kép. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem a Razor1911-es Skyrim-et. Az a hiba hogy mikor elindítom ez jön be: [link]

Használtam már ezt a Razor1911-es verziót csak utána letöröltem a játékot xD

De akkor is volt ez a hiba hogy kicsi a kép, akkor ujraindítottam a játékot és jo volt, most nem jo...

Hogy tudnám megcsinálni?



2013. júl. 31. 16:29
 1/4 Drone007 ***** válasza:

Amikor indítod a játékot fel kéne jönnie egy kis ablaknak, egy szép havas kéépel, jobb oldalán 5 menüponttal: Play/Options/Data files/Tech support/Exit


Az Options-ra kattintva átállíthatod a felbontást és az egyéb grafikai beállításokat.


Ha nem jön be ez a menü, akkor nem a játék eredeti indítófájlját használod az indításhoz. Ez nem gond, de ahhoz hogy átállítsd a felbontást, az eredetit kell használnod. Ha beállítottad lépj ki, és indítsd az általad szokott módon.

2013. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez bejött, megis csináltam de a betöltésnél lefagy és nem jön be a menü csak a sárkány jel...
2013. aug. 2. 00:51
 3/4 Krisztián2545 válasza:
segítség ugyanaz a probléma ... én nekem csak koma hozta el USB-n és becopyztam a program files-ba ... hát a launcher-nel meg azt irja ki hogy install... pedig eltudom inditani csak picibe...-és az install-ra ha rámegyek nemtortenik smi :(
2014. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem azóta már megjavult...

Az a megoldás hogy ahányszor csak tudsz a launcherben(nekem 3x kellett) rákattintassz az istallra, aztán utána már rendesen bejön az Options meg au ilyenek a launcherben...

2014. febr. 20. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!