Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL Kit lenne érdemes meg venni?

LoL Kit lenne érdemes meg venni?

Figyelt kérdés

Arról volna szó hogy végre elértem addig hogy egy komolyabb karaktert meg vegyek úgy értve hogy már 3150 ip fölöttit.

Csak nem tudok dönteni van egy pár kiszemelt de mindegyiknél van egy jó érv és egy rósz.

Ezek a kiszemeltek:

Ezreal

Blitzcrank

Lux

Rengar

Brand

És nagyábol ennyi és az ÉRVEK jó és rósz:

Ezreal- jó kézre állna de elég gyengének jön nehezen killel.

blitzcrank- Nem mutatkozik gyengének de minden skilje kell 1 killért

Lux-Deto blitzcrank

Rengar- Jók az alap skilljei csak az ultit csak a passivként lehet használni.

Brand- Nagyon item igényes de szép kombokat lehet adni


Ennyi lenne és ebben kérném a segítségeteket hogy így elsőnek melyiket érné meg jobban mert ugye most vaok 10 lvl nincsenek runáim és mastery pont is kevés. De ha szerintetek van jobb karakter csak lökjétek :D Előre is kösz :D



#játék #ip #karakter #Ezreal #Blitzcrank #LUX #Rengar #lol. league of legends #sumoner
2013. aug. 8. 10:01
 1/4 ricsi1911 válasza:

Én Katarinát vásároltam meg,és nagyon megérte!Ne feledd,full AbilityPoweres.


Taktikám: Q E W R

2013. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Látom nem vagy egy tapasztalt SILVER divisionos játékos úgyhogy segítek és elterelem a tévhiteket. Ezreal egy AD CARRY bot lanen support mellet jó full damagera építve folyamatos minion farmolás mellett hogy ki tudd tenni a buildjét. Abszolút nem gyenge champ mivel adc és full adra gyúrod nagyokat csap basic attactból és egyáltalán nem killel nehezen. Blitzcrank még jó hogy "kell minden képessége egy killért" mivel support. A supportnak nem célja a kill szerzése. Célja az adc kiszolgálása. Lux neked nem való. De amúgy ahoz hogy megölj valakit főleg kisebb szintet early gameba ahoz nyilván kell spellezni de azért vannak a skilljei hogy használd őket Q-ULTI-E combó és hallot az enemy. Rengar nem könnyű champ ne vedd meg. Brand. Nyilván item igényes és kell neki az AP de mondjuk luxxnak szintén. Sokat kell vele farmolni és akkor megtudod venni az itemeket. 10szinten ne akarj ilyen champaket venni. Inkább vegyél 1350-eseket mert azok jóval könnyebbek. De 3150ből akkor inkább vegyél egy akali azt azzal darálhatsz de neked ilyenek kellenének hogy: Teemo, Trynda, Master Yi, Ashe, Warwick vagy vedd meg Darius-t. Eszméletlen noob karakter és minden alacsony szintű bele van habarodva de legalább tudsz vele majd ölni. Úgyis csak annyi a champ hogy magadhóz húzod az lefejezed.
2013. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat de még jöhetnek :D
2013. aug. 9. 15:00
 4/4 JKaroly válasza:
Rengar magyon jó , Darius is király csak ultival kell csapkodni őket
2013. szept. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!