Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem müködik rendesen a...

Miért nem müködik rendesen a cheat engine?

Figyelt kérdés
Nos, az a problémám hogy van egy online játék az a neve hogy warframe. Tudom hogy online játékoknál nem müködik rendesen de ez most mind1 az a lényeg hogy ha bármelyik probramnál rámegyek a memory view-re és azon belül valamelyikre jobb click-el rákattintok ottvan hogy "Find out what Addresses This Instruction Access" és ha rákattintok nem történik semmi azon kívül hogy bedobja azt az ablakot de nem talál semmit semelyik programnál. Nincs erre valami megoldás? (nem azért tettem fel ezt a kérdést hogy felhozzák mások ami miatt van is büntudatom)ja és mindent ugy csináltam ahogy ö: http://www.youtube.com/watch?v=tMiZtKXcfXA

2013. aug. 25. 05:39
 1/2 Shady07 válasza:

Szia.

Nem azért mondom de engem ez elszomorított hogy valaki nem tud normálisan játszani...

Az inkább törölje le a játékot és ne más játékélményét tegye tönkre. :(

De én nem tudom miért,nem is izgat,de ha CHEAT ENGINE-lni akarsz anna következményei vannak.

Szerintem ne csináljad.Ha segítség kell kérd meg egy haverodat,vagy mást.

Inkább fejlesszed becsületesen, mert utána kibannolnak és már pénzbe kerül a regisztráció.

Annyit meg nem ér meg.

Meg mások játékélményét teszed tönkre,meg pénzel tömöd a zsebét a CHEAT ENGINE készítöknek, és magadat szivatod.

Mint mondtam annyit meg nem ér meg,inkább kérj segítséget,

és többet érsz al mintha csalsz,

mert utána csalásért kibannolnak.

Ez csak az én véleményem. Üdv: Shady07

2013. okt. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem azzért akarok hackelni mert elönyt akarok szerezni csak a színeket szeretném megszerezni amit csak valódi pénnzel lehet megvenni
2013. nov. 11. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!