Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játékot vegyem meg?

Melyik játékot vegyem meg?

Figyelt kérdés

Remember Me: [link] ezzel még abszolút nem játszottam, de az alapkoncepció tetszik.


Borderlands: 2 [link] nos, ezzek már vagy 3-4 órát játszottam, csak nem éppen a legális formában.


Resident Evil 6& O. Raccoon City [link] ezt csak kipróbálni volt lehetőségem a 6-ot, 1 órát játszottam a Leon-os kampánnyal.


Metro: Last Light [link] ezzel már többet játszottam, de még nem akasztottam ki, de eddig annyira tetszik, hogy bátran megvenném eredetiben is.


Prototype: ehhez még nem volt szerencsém, csak az első részhez [link]


2013. aug. 31. 03:15
 1/4 gabrielash válasza:
Én csak egyet tudok tanácsolni :Resident Raccoon City csak coop-ban jó, egyébként nem érdemli meg a Resident Evil nevet, Resident 6: 4 különálló kampány van benne, ezért hosszú a játék. Ellenben minden más sz@r benne, gagyi grafika, ps 3-on rohadt sötét kép, egy két jó ötlettől eltekintve ez sem érdemli meg a Resident Evil nevet :(( Pedig én az összes számozott resit végigtoltam, úgy merem ezt írni. Ha sok pénzed van persze megveheted, de csodát ne várj. Inkább az 5-öt vedd meg, olcsóbb és klasszisokkal jobb, mint a 6.
2013. aug. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Metro Last light.
2013. aug. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Borderlands 2 bármelyiknél hosszabb a játék ideje és most jön majd a GOTY verzió ami tartalmazni fogja az összes DLC-t nagyon jó a co-op és a single is.
2013. aug. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Borderlands 2-t ajánlom, ezek a játékok közül talán annak van a legtöbb játékideje, ráadásul tele van küldikkel.
2013. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!