Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem szívesen vallom be, de...

Nem szívesen vallom be, de vannak ilyen online játékokhoz cheatek amit meg lehetne nyitni? De nem tudom többi lent.

Figyelt kérdés

Na szóval láttam a gladiatus csalásnál,a drakensang csalásnál hogy amikor le akarom szedni akkor ilyen mit tudjam én felméréseket kér hogy elvégezzek.De nálam ez nem is tölt és egyszerűen lehetetlen.Valahogy nem lehetne egyből letölteni vagy ilyesmi?Gladiatus: [link]

Drakensang: [link]

És mégegyszer mondom csak megszeretném próbálni és nem szeretném hogy ezáltal lenéznétek.Jó lenne ha valaki találna rá választ.


2013. szept. 3. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem tudom a választ de inkább irok valami mást...

Sok ember azért jár fel ide hogy: "Háááh! Lesz kit kicikizni"

De szerintem mindenki azt tesz amit akar, és nem szégyen bevallani hogy kipóbálod a hacket...

Akik ide regisztráltak az a dolguk hogy válaszokat adjanak és ne kicikizzenek, tehát szerintem nem kéne foglalkoznod azokkal akik lenéznek :D Jó hackelést, remélem müködni fog ;)

2013. szept. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ment a zöld kéz.De azért valaki irjon pls :D
2013. szept. 3. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!