Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy online játék az...

Van egy online játék az Arctic Combat. Bezárták de ha le van töltve nekem lehetséges hogy úgy átírjam a játékot hogy új online játék szülessen? Vagyis hogy ugyanaz csak én lennék a szervergazda.

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Feltételezem nem csak egy egyszemélyes játékról van szó, amit csak weboldalba kell ágyazni és megy (mert akkor nem lenne kérdés), hanem egy multiplayer játékról, ahol a játékosok adatait szerveren is tárolták.


Neked elsősorban nem átírnod kell, hanem megvalósítani a szerveroldali részét, mivel te csak a kliensoldalit töltötted le. Ehhez programozási tapasztalat kell, meg elszántság egy vagonnal. Vissza kell fejtened a játékot (ha nem nyílt kódú), és az ott látott hívásokat implementálnod kell egy szerveroldali programban.


Persze átírhatsz benne amit akarsz, és utána újrafordítod.


Szóval a válasz: a dolog lehetséges, persze az, hogy te erre képes vagy, nem tudom megítélni. Bár úgy tippelem, elég hosszú út lesz ez neked.


Az üzemeltetés pedig egy másik tészta. Ahhoz pénz kell.

2013. szept. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!