Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek ha egy földönkivül...

Szerintetek ha egy földönkivüli meghal akkor ugyanaz történik vele is mint velünk amikor meghalunk? Esetleg lehetséges az hogy a földönkivüliek tudják hogy mi van a halál után?

Figyelt kérdés
tegyük fel h egy ember meghal és szellem lesz, akkor ha egy ufo hal meg ő is szellem lesz szerintetek? lehetséges h az ufok földönkivüliek többet tudnak erről mint mi?

2013. jún. 11. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Te már meghaltál, hogy ezt tudod?
2013. jún. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tanuld meg értelmezni a kérdést én azt irtam h TEGYÜK FEL H HALÁLUNK UTÁN SZELLEM LESZ BELOLUNK vajon a foldonkivuliekel is ugyanaz történik haláluk után ami velünk?
2013. jún. 11. 12:50
 3/10 Antimod ***** válasza:

Valószínűleg igen, már amennyiben az ő létformájuk ugyanúgy fizikai, mint a mienk. Azt megkockáztatom, hogy ugyanabból a Forrásból származik az ő lelkük is.

A többiről sem könnyebb mit mondani, eszméletlen sok fajtájuk/típusuk/jellegük lehet, gyakorlatilag nem tudunk semmit a földönkívüli létformákról.

2013. jún. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 nemelfogult ***** válasza:

"Valószínűleg igen, már amennyiben az ő létformájuk ugyanúgy fizikai, mint a mienk. Azt megkockáztatom, hogy ugyanabból a Forrásból származik az ő lelkük is."

Antimod


Szerinted lehetnek alienek olyan nem 3D fizikai lények amilyenekhez a mi lelkünket hasonlítják? Vagyis, legalábbis bizonyos esetben lehetnek-e az idegenek mi magunk? + küldtem pár perce egy üzenetet amit ide nem teszek be mert csak offolná a kérdést.

2013. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
18%
Hogy a francba jut valakinek ilyen eszebe?? komolyan erdekelne
2013. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
csak úgy eszembe jutott mi ebben olyan nagy baj? egyébként szerintem nem hülyeség a kérdés, arra viszont nem válaszoltatok h lehetséges az szerintetek h a földönkivüliek tudják h mi van a halál után?
2013. jún. 11. 16:56
 7/10 Antimod ***** válasza:

Annak is van már egy egész jó képe, aki emberként mély halálközeli élményt él át. Túlnyomó részüknek teljesen, maradéktalanul szétfoszlik a halálfélelme.

El tudok képzelni egy társadalmat, akár a jövőbeli emberit is, ahol ki tudnak építeni egyfajta kommunikációt a nem-anyagi entitásokkal, ezáltal több infót nyerve. Ma is vannak már ilyen célirányos kutatások, de még igencsak gyermekcipőben, és amatőr szinten.

2013. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Skywalker33 ***** válasza:

nagyon jó kérdés!

Minden létező az Egyből jön.

A nálunk fejlettebb de még fizikai testtel rendelkező fajok biztosan ismerik az univerzum szellemi törvényeit, azért sem mernek durván beavatkozni mert a karmáról is tudnak.

Az igazán fejletteknek nincs fizikai teste, a mi távoli jövőnk is ez.

Merthogy a test evolucióját a szellem evolúciója váltja ki :)


Szép Napot!

T :)

2013. jún. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mivel a földönkívülieknek lehetségesen nagyobb az IQ-ja nagyobb, akkor szerintem igen
2013. jún. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már a kérdés is röhejes de a válaszok még annál is. Vígjátékok helyet lassan a gyk. ezo. témakörére szokok rá annyira vicces.
2013. jún. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!