Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékok vannak pc-re...

Milyen játékok vannak pc-re 10 év körüli gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Az öcsém látja,hogy játszok sokszor és kéri,hogy ő is hadd játszon,de nem akarom a cod-okat és stb. játékokat odaadni neki...milyen játékok vannak az ő korosztályának?Csak ilyen gagyi hülyeségeket találtam mint farming simulator stb... szóval valami élvezhetőt ha lehet (lehet olyanokat amikben van némi akció,erős idegzetű a gyerek :D)

2013. szept. 16. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, mikor te voltál 10 körül, mikkel játszottál?


Én leginkább az Age of Empires korábbi epizódjaival (1-2), Need for Speed, Doom 1-2 :DD, Star Wars részek (a Jedi Outcast-ig), szerintem a Limbót is kipróbálhatja, egy jó kis logikai játék, meg valami gördeszkás, Tony Hawk-os játékkal toltam még. Illetve Dune 2000.


Ott a Worms Armageddon is például, vannak benne fegyverek, de mégis vicces, szórakoztató, nem az a brutális mészárlás. :D Most jut eszembe, régen voltak ilyen sárga kazettás játékaim (és """"konzol""""), onnan a régebbi játékokkal megismertetheted, pl. Mario, Batman, stb.


Közben még valami eszembe jutott, még a DOS korszakból rengeteg jó játék volt. Nem Crysis grafikával, de nagyon szórakoztató, érdekes darabok, mint pl. a Gobliiins, Prince of Persia, Aladdin, Lion King, Wolf 3D, megannyi Worms, és a már említett Doom-ok.


Kérdés őt mik érdeklik.

2013. szept. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Commander Keen-t is kihagytam, hiába régi, érdemes kipróbálni.
2013. szept. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fenébe, megint eszembe jutott pár. :D A Home Alone és a Prehistorik 1-2., vagy a Supaplex, stb.


Lényeg, hogy a régiek közül is van bőven jó játék, amikkel letudja kötni magát.

2013. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ja én 18 vagyok :D

Én ilyenkor sz*rrá Doom-oztam a fejem :D

Mondjuk azt már ismeri és azt mondja h nem tetszett neki...

De köszönöm a válaszokat,egyébként én még tomb raider-re gondoltam

2013. szept. 16. 16:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Rayman Origins

Rayman Legends

Portal 1-2

The Elder Scrolls III: Morrowind

Civilization

2013. szept. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Versenyzős, sport játékok nem lehetnek rosszak neki, de ha mégis, akkor talán az animációs filmek feldolgozásai. Bár ezek már erősen gyerek függök. Mert sokaknak már gatyi. Multiplayer játékból angol szerverekre engedjed, mert bár én imádtam őket, de a teljesen magyar közösségben lehet erősen megbántják. Ha valahogy mmo-zni támadna kedve, akkor angol szerver/magyar klán szerintem jó kombó.
2013. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Balavány Vince ***** válasza:
mármint szereti
2013. szept. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
minecraft
2013. okt. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Minecraft pont nem, mert eszméletlenül időigényes. Nagyon könnyen függővé válhat ilyen korban egy ilyen játék miatt.
2013. okt. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!