Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mik a jó játékok...

Szerintetek mik a jó játékok az 3 év körüli gyerekeknek? Mi az amit nem vennél és miért?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó játék: labda, könyv, LEGO duplo, kisautók, babák, babakocsi, építőkocka fából, kártyák, nagyon sok minden.


Amit nem vennék, és három gyerek mellett egyiknek sem vettem, mert egyáltalán nem tetszik: a sok interaktív játék, Micimackó, tanuló kutya, ilyesmik.

2012. nov. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden olyan, ami a fantáziáját és az ügyességét fejleszti, és persze ami érdekli.


Semmi olyan, ami zenél sípol vagy egyéb hangot kiad (már így is elég zaj van 3 gyerekkel :o) meg semmi olyat, ami már "készen van".


Egy példa: ha veszek neki egy játék mobiltelefont, azzal biztos elvan, de jobb, ha maga készít "telefont", pl. az enyémek duplo-ból építenek, és azzal "telefonálnak".


Amúgy pedig sokat számít az adott gyerek érdeklődési köre. Nekem sokat segítenek a vendégségek, mindig megfigyelem, másoknál mivel játszik, és ez alapján is választok.

2012. nov. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

elsővel értek egyet.

Amit szeret fiam(igaz csak 2 éves) leporelló könyvből "ugratót" építeni és átgurítani az összes kisautóját.

E mellett jó még a forma bedobós,az karika piramis.

Kapott egy tanuló kutyust tesómtól,de nem is érdekli,lehet később fogja,nem tudom, de egyenlőre csak engem idegesít,mert ha nincs kikapcsolva,akkor dumál időközönként:)

Én sem vagyok oda a mindenféle interaktív, zörgős-villogós-éneklős-ezer színű játékokért.

2012. nov. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaj, a tanuló kutyus és társai nekem is a halálom!

Azok a borzasztó szövegű dalocskák és mondókák, a kínrímekkel, magyartalan hangsúlyozással, ritmustalansággal! Brrr...

Sajnos a lányom megkapta egyévesen egy rokontól.

2012. nov. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!