Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik mágus champion lenne jó?

Jarvan IV kérdése:

Melyik mágus champion lenne jó?

Figyelt kérdés

Nem játszok valami jól a mágus championokkal de kellene egy amivel könnyen meg lehet tanulni játszani és elég erős.

Melyik lenne jó?


2013. okt. 8. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen játékról van szó egyáltalán? Bár nevedből ítélve League of Legends, de azért a játék nevét sose hagyd le (anélkül nehéz segíteni, főleg ha mással is játszol LoLon kívül :D ).


Sok erős AP-s champ van, ez igazából mindenkinek a játékstílusától függ. Ha smart castozol, akkor jó Ahri, esetleg Akali. De Victor is nagyot üt, akárcsak syndra.


Játékstílus, build meg az ügyesség ami itt döntő lehet.


Ebből kifolyólag Ryze is ugyan úgy jó lehet neked, mint bármelyik másik mágus.


Könnyű ap-s champ, ha így nézzük, nicnsen, mivel minden ap-s a skilljeivel üt nagyot, és hát el kéne találni a célpontot :D


pl: Ryze 3 skill targetos (arra kell rányomnod, akit sebezni akarsz), Veigar 2, Katarina 2, stb stb.


Meg azt is el kell döntened, hogy távolsági vagy közelharcos ap-s champet akarsz.


Én Ahri-t szeretem meg swain-t, de mint már kifejtettem, ez játékos függő.


És egy jótanács: ne a LoL által használt/alkotott címeket használd (szerintük pl mundo fighter, azzal a masszív ap dobásával meg ap aoe sebzésével, holott minden lolos tudja hogy mundo minimum offtank, ha nem tank)

2013. okt. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

jó, lehet hogy katarina vagy ryze lesz amit megveszek.

kösz

2013. okt. 8. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!