Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábításból jelesen amikor...

Csábításból jelesen amikor visszajön Ken (Kentin) még ugyanúgy belénk lesz esve vagy onnantól már ugyanolyan lesz mint a többi fiú tehát néha elég nehéz esetek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 31. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal ugyan úgy belénk lesz esve, és kedves lesz vele, ha te előtte az voltál vele. Én viszont azt szeretném tudni, mikor jön vissza..
2013. okt. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azthiszem a 13. epizódba :)
2013. okt. 31. 21:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam hogy nem lesz úgy oda értünk... de akkor biztos rosszul tudom :)
2013. nov. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
énis úgy tudom hogy nem fog változni :)) remélem
2013. nov. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kameko-san ***** válasza:
Úgy tudom ugyanúgy oda lesz értünk, csak nem annyira nyomulósan kedves lesz, mint eddig. :) De a kekszet természetesen még mindig imádni fogja. :D
2013. nov. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan "őrülten" lesz szerelmes belénk mint régen, de attól még úgymond imádni fog minket ugyanúgy csak"visszafogottabban"
2013. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dobrai Eniko válasza:
Szeretni fog de attól függ hogy bántál vele és ha jól akkor mikor visszajön Amber-rel fog csókolozni !!
2014. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ewii08 ***** válasza:
Igen belénk lesz esve amúgy meg 12. epizód végén jön vissza
2014. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!