Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékokkal játszik...

Milyen játékokkal játszik szívesen egy 11 éves lány?

Figyelt kérdés
Egy árvaházban élő kislánynak küldök minden karácsonyra ajándékot. Én 17 éves vagyok, nem igazán emlékszem, hogy mivel foglalkoztam ennyi idősen, és az ismeretségi körömben sincs 11 éves lány. Segítsetek kérlek, hogy mivel foglalkozhat szívesen, vagy mit szeret egy 11 éves lány. (Az ajándéknak bele kell férni-e egy cipősdobozba.)

2013. nov. 17. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
szerintem az lenne a legnagyobb ajéndék ha még várnál egy évet és örökbe fogadnád :) bár nem hiszem hogy megteszed...
2013. nov. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a kérdésre nem tudsz válaszolni akkor legalább hülyeséget ne mondj :D Mégis miből tartana el egy gyerek egy másik gyereket?
2013. nov. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-es

Te se tudtál válaszolni!


Ui.: tesom 19 és már gyereke van! Jó helyen tanult jó helyen dolgozik..ennyi

2013. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

#3 ezzel több mint eleget mondtál ahhoz, hogy ne vegyelek komolyan.


Látatlanban senki sem fogja tudni, hogy mit vegyél neki kérdező. Ha ismered akkor eltudod dönteni, ha pedig nem akkor megkérdezel valakit aki ismeri őt az árvaházból, akár gondozót. Nincs jobb megoldás.

2013. nov. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos nem tudom felvenni a kapcsolatot senkivel, aki ismeri. Azt hiszem, többféle játékot veszek neki, valamelyik biztos érdekli, ami pedig nem, azt meg tudja osztani a társaival.
2013. nov. 21. 18:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Oh de cuki vagy:)))
2013. nov. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!