Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Miért van az hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért van az hogy ha egy lány kiteszi amije van, ti egyből lek*rvázzátok, közben csak az ilyen típusú lányok társaságát keresitek? Ha egy lány fiús és nem érdekli a körömfestés inkább szívesebben játszik autós játékokkal

Figyelt kérdés
azt mondjátok : bárcsak ilyen b.nőm lehetne, de közben észre sem veszitek? Leginkább 18-25 évesek válaszait várom!Lehet már kérdezték de én azért kíváncsi lennék rá. Nem azért mert aktuális, egyszerűen csak érdekel! Köszönöm! 24/L
2012. nov. 20. 18:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Mert őket dugjuk.

Tök jól általánosítasz.Látom csalódtál már eleget...

2012. nov. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
istenem...akkor tedd ki, hogy foglalkozzanak veled, ha szerinted ez most így működik. Autós játékkal játszani meg gáááááz, és egy valamirevaló férfi nem így keres magának társat, hogy szeret e ostoba játékokkal játszani. Én meg szeretem a forma1-et, de emiatt még tudok érvényesülni a pasik területén!
2012. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem csalódtam tényleg. nem azért kérdezte mert "átéltem" ilyesmit. Nem akartam általánosítani, tudom hogy ez nem minden esetben igaz.
2012. nov. 20. 18:37
 4/21 anonim ***** válasza:

Ha egy nő kiteszi a melleit akkor:

1. ne csodálkozzon ha azt bámulják vagy nézik páran, neki nagy a dekoltázsa, ő tette ki.

2. megint egy általánosítás, rosszak a tapasztalataid.

3. ez egy ilyen hülye szokás néhány férfi közt h hirtelen ezt mondja, de ezt nem kell komolyan venni.

2012. nov. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Úristen már vártam hogy mikor fog olyan komment megjelenni amiben azt hiszik hogy a sok hüly* pics* miatt komplexusom van. Ajj... Nincs komplexusom, nem vagyok féltékeny sem, egyszerűen érdekel.
2012. nov. 20. 18:39
 6/21 anonim ***** válasza:
jajj szívem dehogynem :)
2012. nov. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ha te attól jobban érzed, hogy ezt hiszed nekem úgyis jó :) nem vagyok az, tisztában vagyok saját magammal, vannak nálam szebbek és vannak csúnyábbak is, én meg vagyok elégedve magammal, de ezt nem neked fogom bizonygatni. Aki elhiszi elhiszi, aki nem az meg éljen abban a boldog tudatban hogy most igaza lett. Kérdeztem egy egyszerűt és sajnálom ha általánosítottam, de nem értem miért nem a kérdésre válaszolsz ha már olyan okos vagy?
2012. nov. 20. 18:46
 8/21 anonim ***** válasza:

Arra válaszoltam fentebb.

De ne kapd fel a vizet!

Ne legyél morci :)

Nem kell mindent halálosan komolyan venni.

2012. nov. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mert vica versa működik az egész, ha csajok is le barmozzák a kigyúrt srácokat mégis inkább az átlagos kinézetű srácok helyett inkább azokra gerjednek.
2012. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

bmwm3power!

A válasz a kérdésedre:

A te elgondolásod téves, így további magyarázatra nem szorul.

Ha a feltevésed igaz, az egy szűk rétegre jellemző, akikkel értelmesen gondolkodó nő nem foglalkozik.

Innentől kezdve ez a kör egy olyan emberek csoportja, akik ezen irányelvek szerint élik életüket, s mivel kérdésedből kitűnik a megvetés és értetlenség, ezért neked nem kell törődnöd olyan emberek értékrendjével, akikkel nem értesz egyet.

2012. nov. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!