Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ítélik el így a gamer...

Miért ítélik el így a gamer lányokat?

Figyelt kérdés

imádok játszani , sokfélét, konzolon , pc n stb

mikor megtudják hogy sokat játszom , tényleg nagyon szeretek, akkor mindig ez van hogy

"te nem is vagy lány" "kisfiú vagy biztos"

még ha hallják a hangom akkor is..

igen, tény hogy nem vagyok egy tipikus lányos lány és nincs ilyen cincogó vékony hangom, de akkor is..

ennél jobban semmivel nem tudnak megbántani mint hogy azt mondják hogy nem vagyok lány..


2013. nov. 25. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Irigyek, mert Ők vagy bénák, vagy nem értenek hozzá, vagy félnek tőle :D Ne törődj velük. Játssz tovább nyugodtan, csak ne az legyen a minden :D
2013. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na jo,azerrt szerintem tuloznak, en pl kedvelem a gamer csajokat, hagyd figyelmen kivul oket, eld az eleted ahogy tetszik es neked jol esik :)
2013. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

most őszintén, kit érdekel más véleménye?

szeretsz játszani, akkor játssz, az ilyen f**fejekkel meg nem kell foglalkozni

ők miben jobbak nálad? mit tudnak felmutatni? kiváló diákok? remek tanulmányi eredményeik vannak? kétlem. inkább minden hétvégén részegre vedelik magukat amit majd 25 éves korukban megköszön a májuk

neked annyi bajod lesz ha túlzásba viszed a játékokat, hogy szemüveget kell majd hordanod

fej a fejjel, az ilyenekkel nem érdemes foglalkozni :)

2013. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

21 éves lány vagyok, 6 éves korom óta a kezemhez van ragadva a kontroller.Gamer vőlegényem van, én is hardcore szinten játszom, és én is kapom a megjegyzéseket.Rengeteget játszom a Silent Hillel, a Penumbrával; akik ezt hallják, és úgy-ahogy ismerik a játékokat, rögtön nekiállnak a szokásos dumának: "Te nem vagy normális, egy lány sminkeli magát, shoppingolni jár, Facén fotózza magát!"...Nos, én egyiket sem csinálom, helyette itthon ülök, és borzongok a képernyő előtt. :) Imádok félni, imádom a groteszk, elmebeteg, psychokiller dolgokat.Meg is látszik rajtam, hogy nem vagyok teljesen épelméjű, de ha ezt valaki bántó módon az orromra köti, annak lekiabálom a haját. ;)

Ne foglalkozz az ilyenekkel.Én pl. annyira vagyok nőies, mint Arnold Schwarzenegger fénykorában.Ne érdekeljen, ki mit mond; ilyenkor szokták az bölcselkedni az okosok, hogy "Nem az a lényeg, mit mondanak, hanem hogy KI mondja.". :3 Pussz és csók, maradj vidám, aki meg piszkál, annak tűzd ki a skalpját a faladra.

2013. nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 szerintem ennél jobban nem is lehet megfogalmazni a lényeget :)
2013. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!