Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nindendo Wii és Nintendo Mini...

Nindendo Wii és Nintendo Mini Wii között van e lényeges különbség?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy amit a sima Wii jász játékokat, azt a mini Wii is tudja e futtatni?

2013. dec. 7. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:

1 usb-vel kevesebb van a miniben. ez akkor okoz gondot, ha softmoddolva van a wii (alias fel van törve) és pendrive-ról játszol. ez esetben ugye foglalt az usb, így nem tudsz pl karaoke játékokkal játszani, ahol kellene az usb a mikrofonnak


3 típusú wii van:


rvl-001 ez 2006-os széria, még gamecube támogatással

rvl-101 2011-es széria, már nincs gamecube csatlakozó

rvl-201 mini wii


ha wii-t akarsz venni, akkor bármit, csak mini-t ne. használtan is veheted, a Nintendo ebből a szempontból strapabíró konzolokat gyárt. haverom vett egy eredeti nintendo-t, még 1985-ös gyártmány és tökéletesen működik :D


nézz szét vaterán, ott találsz bőven

2013. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Wii Mini-re nincs is hack, szóval hiában kevés az USB, nem is áll fenn a veszély hogy nem tudod majd használni... Mivel levették még az SD kártyát is, nincs hol törni...
2013. dec. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szinte semmi, max annyi, hogy ha jól tudom a Wii minin nem játszhatsz online. A Wii-nál a régebbi részek játszák a Gamecube játékokat is. Az újabbak, mint pl: a kék, na azok már nem! A Wii-t lehet módosítani, a mini Wii-ről még ilyet nem hallottam.


Kb ennyi, de a játékok szempontjából ugyanaz, csak kisebb. :D

2013. dec. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt már sokadjára látom, és már zavar. A SZÍNEKNEK SEMMI KÖZE AHHOZ MIT TUD A WII ÉS MIT NEM!!!


Nekem fehér van, mégse viszi a gc játékokat (mert 2011-es, RVL-101-es széria), csak ha dios-mios-t használok, plusz mayflash gc átalakítót. Tehát meg lehet oldani, csak kicsit macerás :D


A színek a konzolokhoz tartozó játékokat jelölik, hogy mivel adják/adták egy pakkban (bundle).


Előttem már leírta valaki, mi a lényeges különbség, részemről ment is a zöld kéz :D

2013. dec. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Ha már Téged ennyire idegesít, akkor megmondanád, hogy hol írtam én olyat, hogy a szín szerint???????????


"A Wii-nál a régebbi részek játszák a Gamecube játékokat is. Az újabbak, mint pl: a kék, na azok már nem! "


Ebben a mondatban az szerepel, hogy a régebbiek lejátsszák a GC játékokat, az újabbak már nem, ( tehát nem színekről beszéltem) és példának hoztam fel a kék Wii-t, mert az újabb! (tehát csak egy példát írtam a kéket, de nem azért, hanem mert én így szoktam meg). :D

2013. dec. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3.-ik köszönöm!


Mivel már meg van a Mini Wii ezért nem vaterázok. Igazából arra lettem volna kíváncsi hogy a Just Dance és ahhoz hasonló játékokat viszi-e de a 3.-mas kommentelő biztató választ adott.

2013. dec. 9. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!