Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Borderlands 2 vagy Payday 2-t...

Borderlands 2 vagy Payday 2-t érdemes megszerezni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 8. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Borderlands 2
2013. dec. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen játékokat szeretsz. Borderlands 2 az loot-olós, időigényesebb, néha repetitív játék. Payday 2-nél akkor is van értelme játszani ha csak ~20 perced van játékra, addig lemegy egy küldetés. Plusz engem Borderlands 2 fel is b...ott néha, mert iszonyat kiegyensúlyozatlan néha. Vagy túl nehéz, vagy túl könnyű. Már azt is bánom, hogy a season pass-t megvettem hozzá, mivel 1 DLC kivételével a többi használhatatlan. (1 kivételével, a többinél végig 2-3 szinttel gyengébb NPC-k, amik kb. 1-2 lövéssel meghalnak. Nincs kihívás->unalmas, értelmetlen) Ha többen játszotok, akkor mondjuk sokkal jobb lehet a Borderlands 2. Idegenekkel ne játsszál, mert élvezhetetlen. Tele van profikkal, akik végigszaladnak a pályán, lenyúlják előled a cuccokat stb.

Payday 2-nél kevés pálya van és nehéz ott is egy normális csapatot összehozni, viszont a készítők gondoltak rá, így nem csak terv alapján, egyeztetve, csendben lehet végrehajtani egy-egy rablást például, hanem úgy is, hogy berontotok és lövöldöztök, mint a hülyék.

2013. dec. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm a válaszokat

Tehát a Borderlands 2-t barátokkal érdemes játszani míg a payday-t akár egyedül is.

2013. dec. 8. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Borderlands 2 is jó egyedül, csak 100x jobb barátokkal.
2013. dec. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!