Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyikkel lehet ellenni...

Melyikkel lehet ellenni hosszú távon? Többi lent

Figyelt kérdés
World Of Warcraft (tauri), Metin2,World of Tanks?

2013. dec. 22. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi pénzt szánsz rá, és mekkora kocka vagy. :) Mindegyik pénzigényes, ha komolyan gondolod őket. World of Tanks a legújabb én a helyedben azt próbálnám ki, de Metin2 is jó, de ott a Pegasus szervert javaslom és jinno birodalmat.
2013. dec. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Metin2 :)


Régi szép emlékek:

Haverokkal éjjel nappal toltuk, kb. 4 évet játszpttunk folyamatosan. Privát szerókon és simán is.

Még edzés helyett is átjártam titokban a haveromhoz metinezni :)

Persze mindig én voltam a legbénább 3-unk közül, mert én nem öltem bele pénzt. Pedig nem is kell bele, de azért ők fizettek érte és így könyebb volt :)


Kösz, hogy meghoztad a kedvem a Metinhez. Mentem játszani :)

Legjobb szeró: Metin2Mester Next.

2013. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát a WoW-al is rengeteget játszottam, de mára csak a WoT maradt meg


1 éve és 2 hónpja játszom a World of Tanksal és még mindíg szeretem :)

2013. dec. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
NE METINEZ!!! Én 2 évig metineztem szinte minden szerveren. Eközben a wow-ot le sz..roztam, meg minden más gamet. Aztán más fél éve kipróbáltam a wow-ot. Előszőr nem jött be nem is érdekelt. Aztán 1 hónap nyűglődés után elhatároztam magam taurin húzok egy 80ast. Felhúzás után (mivel kezdő voltam semmit nem értettem) abba is hagytam. 2 hét után megint elkezdtem húzni egy új karit, majd ezután még 2-t (ezek alatt mindíg kértem tanácsokat más playerektől mit hogy merre...) és a 4. Karakterem a pap anyira bejött hogy content fullosra, 9.6k achisra húztam,pvp-re 4wf, iszonyatosan sok haver és rengeteg élmény. És EZ 0 ft-omba került(csak azért írom mert valaki írta hogy ez is pénzes...) ja és verem a fejem a falba hogy arra a forintot nem érő kidolgozatlan f*s-ra egyátalán rá is néztem (pedig tényleg imádtam...) Tehát én wow-t ajánlom de csak akkor hogyha van értelmi szinted, tudsz ismerkedni, és értesz a játékhoz. Mivel ebben a játékban sok mindent kapcsolatokra építesz és kénytelen vagy ts en is beszélni a barátoddal (metinbe ilyen alig van)ha pvp ben is el akarsz érni valamit.
2013. dec. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Phoney ***** válasza:
Metinezni kb. annyira érdekes, mint kapálni... bocs, annyira sem. Ütöd az agyhalott szörnyeket (hasonlóan agyhalott játékosok társaságában) és ezért kapsz mindent. Játszottam 1-2 évig, de mentségem, hogy csaltam. Persze ha a sok anyázó idiótát vered halomra szabad PvP-ben, az vicces, meg a PvP-rendszerének vannak jó oldalai, de farmolás nélkül azt sem lehet.
2013. dec. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Déjá Vu ***** válasza:
Ezek közül egyik se. Csak azért mert ott van a WoW-nál zárójelben a tauri. Eredeti wowot próbáld ki. Azzal el leszel hosszútávon, de ha a taurit, pff. Lehet még meg is utálod.
2013. dec. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!