Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Dota 2-ben a felszerelések...

A Dota 2-ben a felszerelések erössitenek (adnak valamit) vagy csak a kinézet miatt érdemes öket gyüjteni?

Figyelt kérdés
Az ilyen válpántok,köpenyek,kardok stb. adnak valami pluszt(pl.gyorsabb,erösebb leszel töllük,nagyobb sebzésed lesz,vagy páncélod)?

2014. jan. 1. 00:11
 1/8 anonim válasza:
Nem. Semmi ilyen.. csak kinézet. Minél ritkább a cuccod, annál menőbb vagy :D
2014. jan. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És annál többért adod el piacon (HolaHola Get DOLLA $$$)
2014. jan. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kár,mert akkor én nem tudok kezdeni velük semmit mivel nincs bankkártyám :(
2014. jan. 1. 10:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy kell hozzá?
2014. jan. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A pénz a steam pénztárcádra kerül, amit el tudsz költeni a steamen akármire,de kiutalni nem tudod.
2014. jan. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És,hogyan?
2014. jan. 1. 17:29
 7/8 Szupi2 válasza:
Szintlépéskor mindig kapsz 1 tárgyat. Akármilyen tárgyat általában common, uncommonok szoktak lenni, de valamikor vannak rare-ek, mytichalok, legendary-k, immortalok, és ősi cuccok. Egyre ritkábbak. Én 70-es szintű vagyok, nekem eddig szintből 3-4 raret.sikerült szereznem. A haveromnak mytichalt is sikerült 40 szintes létére, de a szerencse forgando :)
2014. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi,amúgy nem ez volt a kérdés,de jó tudni.Azért ment a zöld kéz.
2014. jún. 25. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!