Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehetséges, hogy a pokerstars...

Lehetséges, hogy a pokerstars manipulálja a játékot? Bővebben lentebb!

Figyelt kérdés
Elég sokat pókereztem korábban élőben, ami elég jól ment. Bwin-en is játszogattam, de ott inkább a sportfogadások miatt voltam jelen. Pokerstars-ra kíváncsiságból regisztráltam. Először csak freeroll-okon indultam, ami jól ment. Összeszedtem 2.20 dollárt. Úgy gondoltam, hogy rakok fel egy kis pénzt. Befizettem a minimum 10 dollárt, amit 2-3 hét alatt 70 dollárig tornáztam. Nagyon jöttek a lapok cash-game-ben és tournament-eken is. Szinte az összes kézzel nyerő voltam, amivel bementem. CSAKHOGY... Elértem a 70 dollárt és úgy döntöttem, hogy december elején kiutaltatom a pénzt. Meg is érkezett rendben. Aztán az ünnepek előtt visszatöltöttem 10 dollárt, hogy legyen valami hasznos unalom űző az ünnepek alatt. De a kifizetés után már semmivel sem tudtam nyerni. Bármivel mentem be, legyen az AA,AK,KK,DD. Tök mindegy volt, mert bármi jött a flopra, biztosan volt nálam nagyobb. Az utolsó eset tette be teljesen az ajtót, amikor ász pokeremet is verték Srtaight flush-el. Visszatöltöttem még 30 dollárt, amit hasonlóképen vesztettem el. Egyetlen esetben sem tudtam többet nyerni. Létezik, hogy valami feketelistára kerültem?

2014. jan. 15. 19:23
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

No Akkor!

Közel 10 éve játszom különbözö online pokertermekben!

Bizton állítom hogy mindnek egy a célja!

Veszíts a játékban minnél elöbb és fizess be minnél többet!

A leg gusztustalanabb terem a POKERSTARS!HA NYERSZ AZ A VÉLETLEN SEMMI KÖZE A TUDÁSHOZ!

Amig az emberek nem fognak össze és záratják be ezeket a szemét online termeket addig ezek csak gazdagodnak!

Nem értem egyáltalán ez hogy lehet legális!?A szerencse játék tiltott nem????????Ezek után amit ezek müvelnek senki ne pofázzon nekem ha leülök egy élö asztalnál pénzben pókerezni!!!!!Annak ellenére hogy szeretek játszani remélem hamarossan bezárják ezeket az online termeket az emberek védelme érdekében!Mondom ezt akkor annak ellenére hogy az elmult 2 hónapban 2700$ nyertem 30$-ból!Enyi!

2017. máj. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Hát ha van csalás a pokerstars programban, akkor az biztos hogy nem nekem csal. :D Az utóbbi 2 hónapban legalább 14-szer estem ki vagy veszítettem olyan all in-okat hogy az ellenfelemnek 10% alatti volt az esélye. Oké értem én, tisztában vagyok vele hogy ezt szerencsejátéknak hívják, de ez azért ahhoz képest amennyit játszok az sok. Mert a szerencsének hosszútávon ki kéne egyenlítődnie, nálam nem teszi. Az olyan all in parbajaimról már nem is beszélve amikor 50 % volt az esélyem és azokból is 10-ből max 3-szor nyertem. De mivel élőpókerben is mikor hetente játszottam, hasonlóan lehetetlen handek ellen bukással ezért még nem mondanám biztosra hogy megbuherálták. Bár vannak kétségeim. Ezt pl. mivel lehetne magyarázni :D [link] :D :D :D ?
2018. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Egyszer már válaszoltam a kérdésre. 19-es válasz. Kifizettem 6000 dollárt, mondom az 550$-ral megpróbálok valamit kezdeni. Buktam mindennel, az ellenfelem cash gameben semmire megadott floppon, nekem JJ volt a kezemben, de flopra fullom lett, buktam mert runner runner leesett neki egy lapjára a straight flush ?!?!?!?!?! Oké, megesik, ezen a napon mindennel buktam, mondom tartok egy szünetet hátha jobb lesz. Pár óra múlva zárolták a számlám. Összefüggést találtak egy orosz játékossal akivel elszámolási vitában álnak?!?!?!?! Azért buktam 4% esélyes lapok ellen mert összekötöttek egy orosz csalóval? Ez volt az első hogy gyanús lett az oldal.Aztán sok érdekes leosztásban volt részem, de már csak hobbi szinten játszottam ha volt egy kis szabadidőm. Az utolsó csepp egy 11$os versenyben volt, 10 fős asztalnál érdekes leosztások után 5en elkezdtünk chatelni angolul(!) a pokerstarsról, leosztásokról meg hogy mennyire gagyi és tipikus egy egy leosztás. Ennek egy fórumon hangot is adtam, sőt azt is leírtam h buborékhoz közeledve kaptam a jobbnál jobb lapokat, amikkel normál játékot játszva all in kellett volna hívnom. Nem tettem, és mivel utánam volt all in és megadás is meg tudtam nézni a boardot. Mindennel buktam volna. Beértünk ITMbe és a jó lapok ideje lejárt. Nem kaptam egy lapot sem amely 10nél magasabb lett volna. Aztán ki is estem. Bár ha a pokerstarson múlik a pénzbe se értem volna, úgy generálják a leosztást hogy buborék előtt minél többen kiessenek. A fórumon nagy sikere volt a hozzászólásomnak és sokan hasonló esetekről számoltak be. Tudjátok mi történt másnap? Zárolták a számlám. Vicc az egész. Már egyáltalán nem játszok, inkább mással töltöm a szabadidőm.
2018. aug. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

CSALO PROGRAM A POKERSTARS!!


És ez nem puszta rágalom!! Elmesélem én is a történetem a starson.



Több mint 10 éve játszok online. Igaz ebben vannak kisebb nagyobb szünetek is. Fulltilpoker-t toltam amíg volt, több mint 1 évig napi szinten jártam élőben terembe is, és persze a stars... Fontos leszögeznem hogy élőben magasabb összegekben is játszottam de pokerstarsra életemben kétszer töltöttem fel pénzt. Mindkétszer 5000 ft-ot. Az első alkalom évekkel ezelött volt. 17 dollárból pár év alatt leutaltam, vagy átküldtem másik játékosnak összesen kb 1000 dollárt!! Igaz többnyire kis téten nyomtam, de ha odaültem 8-10 órára játszani, az hot ziher hogy legalább egy versenyen döntő asztalos voltam. Aztán kb 8 hónappal ezelött volt egy nagyobb kiutalásom és azóta a fizetős helyekre is csak ritkán tudom beszenvedni. Többszáz, ha nem ezer versenyről beszélek!! Ha sikerül is bevinni, akkor sem enged a nagyobb pénzek közelébe. Higgyétek el nekem: esélytelen!! 10 év alatt soha még csak a közelében sem votam annak hogy veszélybe kerüljön a bankrollom. 8 hónapja olyan lejtőre tett a program hogy amikor a felénél jártam már tudtam hogy el fog venni mindent csak idő kérdése. kb felét inkább meghagytam és pihentettem az egészet. fél év után nekiálltam újra de ugyanaz ment tovább. esélytelen voltam a nagyobb pénzekre. El is vitte a banrollom maradékát mint egy nyomorult amatörnek. Majd beültem a star coinokból egy sunday srtom selejtezőre ahol csak az első 2 játékos kap belépőt. Simán megnyertem a selejtezőt elsőre rebuy nélkül 1 addonal. Aztán a sunday-on 5 hellyel a pénzt elött ami 17.33$ lett volna. adott egy A-A, szembe egy K-K és flop K-9-K !!!!! És mielött valaki azt mondaná hogy ez véletlen: Kb 100szor csinált velem valami nagyon hasonlót ebben a 8 hónapban (amiből csak 2 hónap volt aktív) Ezek után nyilvánvaló volt hogy manipulálva van a program, de mivel elég nagy pluszban vagyok ahoz képest hogy micro téten játszok, gondoltam próbáljunk meg megint feltölteni. Úgyhogy raktam fel megint 5 ezret. Csak annyit mondok a továbbiakról hogy a legroszabb amatör több profitot csinált volna 1 asztalos sit and go-kon. Gyerekek: A Pokerstars csak addig hagy élni amíg nem csinálsz egy nagyobb kiutalást a befizetéseidhez képest!!

2018. okt. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 yellowin válasza:

"gondol végig miért csalna?nem a bank ellen játszol" néhány ember úgy védi a pokerstarst mintha az ő kreálmánya lenne,mintha mindent tudna róla,esküt tenne rá hogy nem nyúl bele a stars a játékba

rossz széria létezik a játék része,runnerrunner egymás után akár 100 AA is elbukható zsinórban a 80-20% csak egy esély,fortunára mindent lehet fogni ebben ez a szép

a pokerstars egy vállalkozás ami nem a két szép pici szemedért jött létre hogy eltudd nyeri a német angol orosz devizát és elköltsd magadra vagy valaki így gondolja?

akkor tud megélni ha folyamatos befizetés van teljesen logikus ha 0 kifizetés de a befizetés is 0 rake miatt kinullázódik az egész stars

már nincs olyan nagy elérhetősége tere az online pokernek mint 10-15 éve így a fish is kevesebb és a befizetés is pokerstars a befizetésekből él nem a kifizetésekből!és egy jó vállakozás kitermeli azt amiből él!vagy így vagy úgy.

valójában az a néhány ember tudna pontos választ adni erre a kérdésre akik tele rakják a zsebüket starsos rakeel

aki folyamatos +os játékos a starson különösen szerencsés ember.....

2019. jan. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Szerintem egy ilyen 'oldal' üzemeltetői nem elégednek meg 'holmi' 28.000.000 millió forintos profittal pl.: 16 óra leforgása alatt egy 10.000 fős fejenként 110$-os beülős versennyel (10$ a rake fejenként szorozva 10.000-el = 10.000$ = 28.000Ft). Miért elégednének meg vele? Ők üzemeltetik, ők irányítják az oldalt tehát annyit kereshetnek rajta amennyit nem szégyellnek. Persze ez nem biztos, de ha csalnak vele, úgy képzelném el mint a nyerő gépeket. Az ő nyerési esélyük pl.: 75%. A 'miénk', játékosoké 25%, így ők nyernek az esetek 3/4-ében. Nyertél 25.000$-t egy versenyen az 5. helyért? Semmi baj ők 75.000$-t kerestek. Ez pedig könnyen kijátszható egypár 'poker robottal'.
2019. jún. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!