Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehetséges, hogy a pokerstars...

Lehetséges, hogy a pokerstars manipulálja a játékot? Bővebben lentebb!

Figyelt kérdés
Elég sokat pókereztem korábban élőben, ami elég jól ment. Bwin-en is játszogattam, de ott inkább a sportfogadások miatt voltam jelen. Pokerstars-ra kíváncsiságból regisztráltam. Először csak freeroll-okon indultam, ami jól ment. Összeszedtem 2.20 dollárt. Úgy gondoltam, hogy rakok fel egy kis pénzt. Befizettem a minimum 10 dollárt, amit 2-3 hét alatt 70 dollárig tornáztam. Nagyon jöttek a lapok cash-game-ben és tournament-eken is. Szinte az összes kézzel nyerő voltam, amivel bementem. CSAKHOGY... Elértem a 70 dollárt és úgy döntöttem, hogy december elején kiutaltatom a pénzt. Meg is érkezett rendben. Aztán az ünnepek előtt visszatöltöttem 10 dollárt, hogy legyen valami hasznos unalom űző az ünnepek alatt. De a kifizetés után már semmivel sem tudtam nyerni. Bármivel mentem be, legyen az AA,AK,KK,DD. Tök mindegy volt, mert bármi jött a flopra, biztosan volt nálam nagyobb. Az utolsó eset tette be teljesen az ajtót, amikor ász pokeremet is verték Srtaight flush-el. Visszatöltöttem még 30 dollárt, amit hasonlóképen vesztettem el. Egyetlen esetben sem tudtam többet nyerni. Létezik, hogy valami feketelistára kerültem?

2014. jan. 15. 19:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
51%
nem hiszemhogy csalna bármelyik pokerterem.főleg nem a stars..70 dollárt volt hogy egy nap alatt összeszedtem kp-s játékon:D amugy miért is csalnának? Nem a ház ellen játszol..
2014. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
Van egy olyan dolog a pókerben, hogy variancia. Ez azt jelenti, hogy nem fogsz 100/100 alkalommal kasszát nyerni ha AA-t kapsz, de hosszú távon mindenképp plusszosra fogod kihozni ezt a kombinációt. Az már csak az emberi borúlátásnak köszönhető, hogy ha esetleg 5x vagy 6x egymás után buknak AA-val teljes beülőt, akkor már megy a konspirálás, hogy ők csalás áldozatai az oldalon. Játsz minél több kezet, elemezz ( már ha komolyak a szándékaid az onlin pókerrel ) :))
2014. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
57%

utolsó jól mondja, itt a lényeg, a variancia. semmi másnak az áldozata nem lettél (illetve még a tapasztalatlanságodé).

ennek a másik, pozitív oldalát akkor tapasztalhattad amikor mint írtad "Szinte az összes kézzel nyerő voltam, amivel bementem." Nyilván akkor nem gondoltál olyasmire, hogy csal a terem, pedig lehet, hogy a veled játszó orosz játékos másnap dühöngve írta fel az orosz fórumra, hogy csalnak, mert épp tegnap kiutalt pénzt, aztán máris ennek a magyarnak minden lejött.

Remélem érthető.:)

2014. febr. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 borbi7474 válasza:
nos..... senkit nem akarok elriasztani, de igenis tud feketelistán lenni bárki, főleg a pokerstarson!!!!! ugye azt tudjuk, hogy már nem egy terem bukott le csalás miatt. ez publikus. csak egyetlen egy kérdést tennék fel: komolyan gondolja bárki is, hogy dollármilliárdos üzletet rábíz bárki is a véletlenre????? :D hivatalosan le van írva, hogy a pokerstars játékosainak az 5%-a nyereséges. ugye azt nem hiszi senki hogy a maradék 95% nem tud játszani vagy soha nincs szerencséje!!!! ne legyetek naívak. a lényeg a rake. nem a tornákon keresik a nagy pénzt hanem a cash-en. és aki cash-en tolja nagy pénzekkel, ő sokkal többször fog oda érni versenyen, mint aki a kifizet gombot nyomja! csak meg kell nézni a replay játékokat. magukért beszélnek. supernova, supernova elite, majdnem mindig van a döntő asztalon. gondoljátok, hogy a versenynevezésekből szedte össze azt a rengeteg VPP-t????? én a pokerstarson ki tudtam esni straight flush-el is, úgyhogy ott már semmin nem csodálkozom! és ha megnézitek a sokcsillagos játékosokat, némelyik annyira fish hogy már nevetséges. egyszerűen tele a buksza és ezt jobban értékeli a pokerstars mint bármi mást!!!!! ne legyetek naívak, szórakozásnak tökéletes az oldal, ha van erre fordítható pénz, de ennyi. ott nem lesz az ember milliomos. élő pokerben, kb fél év alatt összeszedtem közel 4 millió forintot. a pokerstarson volt hogy 200 dollár befizetés után nem tudtam 1 dollár nyereséget csinálni. bármi volt zuhantam. hát ennyit a nagy pokerstarsról! :D:D:D amúgy tele a net az oldalról szoló videokkal, leírásokkal. érdemes befizetés előtt ezeket kicsit jobban át tanulmányozni!
2014. máj. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
45%

A lényeget senki sem írta meg, pedig olyan egyszerű:

Nem bizonyos játékosoknak kedvez az osztóprogram hanem az a célja, hogy minél nagyobb legyen a pot mert akkor a rake is megfelelő nagy. Tehát egy vagy két ember kap beetető lapot a harmadik pedig viszi a pot-ot de hogy ez ki, az az oldalnak tök mindegy. A millió dolláros üzlet nincs a véletlenre bízva, mert bárki nyer, az oldal leveszi a hasznot.Semmi szükség beépített játékosokra, ezt csak a primitív prolik hiszik. Én meg élő pokert nem játszanék soha, mert ott lehet hogy a díler összejátszik valakivel.

2014. júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
64%
Aki játszott már több teremben, annak lehetetlen, hogy ne tűnne fel, hogyan generálja a lapokat Pokerstars a játékosoknak, más termekkel szemben. Nem vagyok a csaláselméletek híve, de ebben a teremben pofátlan lapütközések vannak. Lassan 8 éve foglalkozom a pókerrel, 25 teremben biztosan van regisztrációm, de még sehol sem találkoztam ilyen nyilvánvaló összeugrasztásokkal! Versenyjátékos vagyok, de cashgameben is találkoztam ezen esetekkel. Hozok pár példát, bárki megfigyelheti, hogy 80%-ban valamelyik beigazolódik egy adott partiban: floppon 3 színe van, turnre elindítja neki a 4 színt, de ritkán esik le, hogy generálják a pénz bemenetelét, szépen csavarják flop,turn,river utcákon. Ha ne adj Isten 3-an vagytok a potban, akkor lehet igazi trükkös ugrasztásokra számítani, mindenkinek lerak valamit, amiért tovább mehetne a következő utcákon. Mint mondtam, ez nem 100%-ban történik, de aki sok asztalon játszik, kirívóan magas számban fog találkozni ilyenekkel. Másik kedvencem, amikor beverik az allint preflop, itt kb. 90%-ban fog RIVERRE lesni olyan lap, amivel az allinező nyerni fog! Kivétel ez alól, ha kevesebb zsetonja van. Ez esetben legtöbbször az fog nyerni akinek több van, hogy ezáltal a kieső emberke gyorsan regisztráljon másik versenyre, ezáltal növelve tovább a terem bevételét! Bizonyítani persze ezt nem lehet, de valami undorító algoritmus van a szoftverben, és ezt csak a hülye nem látja. Ami még megfigyelhető, ha valaki minél jobban tolja befelé a pénzt/zsetont leosztás közben, annál inkább fogja kapni a jó lapokat a következő utcákon. Persze mondhatnátok, hogy ha ezek így vannak, miért nem alkalmazzuk a teremnél.... Nos azért mert ezek, nem egy embernél jönnek be nagy számban, hanem a leosztások átlagában túl sokszor fordulnak elő, más termekhez képes, és a varianciához képest szerintem. Aki nem hiszi figyelgesse csak meg! :) Ennek ellenére nyerő tudok lenni, de hányingerem van Pokerstarstól!
2014. nov. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Valamelyik nagy pókerjátékos mondta, hogy egy pókeres sem emlékszik a nagy nyeréseire, mikor szinte lehetetlen helyzetből az utolsó lap segít, de minden pókerjátékosnak megmaradnak a legnagyobb bad beatjei. És ez igaz mindenkire, és a játéktudás hiánya mellett, ezért hiszik olyan sokan, hogy csalnak a termek.

Mellesleg online 4-6x-or annyi leosztás megy le ugyanannyi idő alatt, mint élőben és ha több asztalon játszol (4-6, van aki 18-24!), akkor ezt még meg kell szorozni annyival, így jóval többször lesz lapütközés, vagy olyan, amikor az utolsó lap segít az ellenfélen.

Ha nem hiszitek el, miközben játszotok töltsétek le a Holdem Manager 2-őt, vagy a Poker Tracker 4-et és nézzétek vissza, hogy egy-egy kézzel milyen %-ban nyertek, nagy számok után (több 100.000/millió leosztás) az megfog egyezni az esélyekkel.

De itt van még egy cikk róla: [link]

2014. nov. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:

Gusztustalan egy oldal. Egyet értek az előttem szólókkal, akik az algoritmusról beszéltek. Egyedül csak is ennél az oldalnál van. Valóban... Pörgeti a játékot, hogy menj költsd a pénzt, ülj be még egy versenyre és így tovább... Tökéletesen azt tapasztaltam, amit ti, hogy ez direkt generálja így. Akinek kevés a zsetonja és preflop all in megy 90%-ban riveren veszt. Ennyi! Mocskos görény egy oldal az ügyfélszolgálattal együtt, akik mindig megmagyarázzák, hogy ilyen meg olyan hitelesítést kapott a random generátor (tehát ami keveri a paklit). Biztosan, jó pénzért mindent meg lehet venni.

Ajánlanám mindenki figyelmébe még ezt is a Wikipédiáról:

PokerStars launched its beta play-money-only site on September 11, 2001

2015. aug. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:

Már régi a kérdés de valahogy kidobtaa google...

Régebben én is azt hittem hogy egy nagy csalás az összes online pokerterem. Nem vagyok túl szerencsés személyiség kártya terén, profi sem, hobbi szunten játszogatom. Sosem fizettem be nagyobb összeget, cash gamet sem játszom, inkább versenyeken indulok. Eleinte buktam, aztán tanultam, akkor nyereségesebb volt a játékom, de igazán nagy nyereményt sosem sikerült elérnem. Nem voltak jó partik, mert ha lapom volt eldobták ha blöfföltem megadták.Meg aztán ott vannak azok a játékosok akik különböző színű 5 2 re megadnak egy allin-t. Ezt a terem nem tudja szabályozni hogy ki mikor és mire ad meg vagy emel. Szóval mint mondtam nem fizettem be sokat, nem cash gameztem, nem kaszinóztam, nem termeltem sok jutalékot a pokerstarsnak mégis az egyik nagy freeroll versenyen 6500$-t nyertem. Sokszor volt mákom a verseny alatt, az irónia az volt benne hogy úgy estem ki a végén hogy jobb lapom volt de az ellenfélnek beesett az utolsó lap. Ez ilyen.... Amióta úgy játszom hogy all int csak ritkán, jól megválogatott kezdőkezekkel mondok flop előtt pont az 52 lapok miatt,tovább jutok a versenyekben. Szóval szerintem semmiféle fekete lista sincs, nem hinném hogy a évenkénti egy vagy készeri 10$-os befizetéseimet jutalmazták 6500$-ral. Ami meg az 5% nyereséges játékosokat illeti máris közéjük tartozom, mert ennyit sosem fogok összesen befizetni.

2016. nov. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 gabeesz007 válasza:

biztos hogy van benne csalás ez 100%.

én is jártam már úgy hogy flopon fullom volt,az ellenfélnek nem volt semmilye.

turnra és riverre feljött még király és buktam. vagy hasonló. pokert is buktam már én is.


Ez egy nagy szoftver ami figyeli hogy játszol. egy ideig nyersz aztán egy idő után elbuksz mindent. aztán megint nyersz.

épp azért hogy vegyél zsetont megint igazi pénzért,de ha igazi pénzel játszol ugyanez. felmentem aztán elbuktam.


ez egy nagy szoftver! egy program! Keress kisebb oldalakat mert ez egy csaló szoftver.


Egyébként zsetonnal lehet csalni, lehet csinálni 50-100felhazsnálónevet és átadni saját magadnak és játszani. De pár napot fent vagy utána ugyis elbukod ahogy az igazi pénzt is.

2016. dec. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!