Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csinálják? A lepedőt...

Mit csinálják? A lepedőt (gumisat is) folyamatosan kiszedem magam alól az éjszaka alatt és ez zavar. Valami praktika valakinek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:

4 sarkánál varrni rá még plusszba ami megfogja


leirom érthetőbben: fogsz egy vastagabb gumicsikot,meg a lepedő sarkát,és két szélénél rávarrod.Ezzel már nem csak a gumi fogja,hanem amit rávarrtál.És ezt mind a 4 sarkán megcsinálod

2012. jún. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én be szoktam hajtani az ágybetét alá.
2012. jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az ágybetétes dolgot mindig megcsinálom, nekem semmit nem ér. A sarkosat meg kipróbálom. De ha meg vannak ötletek halgatom.
2012. jún. 20. 00:51
 4/6 kisslecso válasza:
15%
ha rá érsz hollnap el megyek azt szög be lövövel oda teszem nekked :DDDD na de komolyra a varás az jo nekkem is be jött :)
2012. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni a Jyskben gumipántot, amivel alul keresztben két három helyen megfogatod. Direkt erre való. Ugy néz ki, mint a nadrágtartó gumi, csipeszes. Olcsó, és mindig feszes tőle a lepedő.
2013. máj. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én azt szoktam, hogy felnyitom az ágyat és rácsukom a lepedőre 4 oldalról! Ezt elég hetente egyszer (lepedő mosásig) megcsinálni!
2013. szept. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!