Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális vagy nem...

Szerintetek normális vagy nem ha valaki egyetemista korában (18-23 év) a szüleivel minden nyáron nyaralni megy?

Figyelt kérdés

Nem a szülők ellen irányul a kérdés természetesen, hanem a véleményetekre vagyok kíváncsi.


Bevett dolog, normális vagy túlzás?


És természetesen nem teher számomra, csak a vélemények érdekelnének.


Én tudom, hogy mit gondolok róla, de van aki mást mond, ezért vagyok kíváncsi ismeretlen emberek álláspontjára.



2013. máj. 3. 20:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%

Ha ő a szüleivel érzi jól magát,akkor menjen.Nekem abból sem hátrányom,sem előnyöm nem származik,tehát érdekeim nem fűződnek a dologhoz,de ellenemre sincs.Azaz ő élete,a mai világban szerintem becsülendő az,aki ennyire szereti és tiszteli a szüleit.:)


17/L

2013. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
normálisnak tartom, mint ahogy azt is, ha a társával megy nyaralni. Miért lenne túlzás?
2013. máj. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Jobb mintha egyedül menne barátok nélkül.
2013. máj. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen ok....Èn is mennék az enyémekkel ha megtehetnénk. :)

Lehet viszia barátnöjét is...Vagy szimplán családi nyaralás.Szerintem nagyon jó,hogy annyira megértik egymást,hogy együtt nyaralnak.

2013. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
idén nem megyünk,(majd jövőre) de eddig mindig voltam.szüleimmel, húgommal is jóban vagyunk. és nem fogom azért azt mondani hogy nem, csak mert nagy vagyok.:) főleg úgy, hogy két évig együtt voltam valakivel, mindkét nyáron jött ő is.(21/N)
2013. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
5%
Nehéz kérdés, valahogy, valamilyen kényszerhelyzet állhat mögötte...
2013. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmi kivetnivalót nem találok benne.
2013. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Most az komolyan probléma, hogy valaki a szüleivel nyaralni megy? :D Te jó ég, milyen világban élünk? Kényszerhelyzet? Hát én 22 vagyok, és minden évben a családommal nyaralok mivel családi nyaralónk van, így ott van nem csak anyám, de még nagyanyám is. A párom is jön velem, de mivel neki kevesebb szabadsága van nyáron, így már olyan is előfordult, hogy teljesen csak a családommal voltam lent.
2013. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem normális. Végülis egy család, és ha még otthon lakik, tanulás mellett a szülei tartják el, akkor is normális, ha önállóan élne, távol a szüleitől mondjuk a párjával, úgy talán más lenne.
2013. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális. A legtöbb barátom már külföldön van, lehetetlen szinte összeegyeztetni bármit, pasim épp nincs, menjek, unatkozzak egyedül?

Akkor már családdal.

2013. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!