Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lenne a jó/jobb megoldás?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jó/jobb megoldás? Tapasztalatokat is kérek

Figyelt kérdés

18éves vagyok, 1éve szedem a diane35-öt mert elég durva volt a bőröm, a hátam, a menzeszem, a szőrösödésem.

Most viszont úgy érzem váltanom kell. Mert ezek a gondok elmúltak, és amikor nem szedem szebb a bőröm!

Közben lett barátom is szóval mostmár el kell gondolkodnom a védekezésen is. Váltsak gyógyszert vagy óvszer?

Mert ha az kiszakad, a 72órás végülis megterhelőbb mint a tabletta, nem? De mivel mindketten dolgozunk, így nyáron is és suli mellett is így nem mindennap lennénk együtt, hanem hetente párszor csak.

A pontos ciklus hiányozna, nem tudom hogy pontos maradna-e, mert amikor elkezdtem alapvetően pontos volt, pár nap csúszás volt.

Érdekelnének a személyes tapasztalatok is.Előnyöket, hátrányokat!

Normális válaszokat kérek ha lehet!


2012. júl. 5. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A rendszeres fogamzásgátlóból van májban és van méhben felszívódó. Sokan nem tudják. Lehet, hogy az utóbbi hatékonyabb, fogalmam sincs. Érdeklődd meg, hogy neked mi lenne a jó, vagy marad az alkalmi.
2012. júl. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

"Hetente pár alakalommal"


A házastársak többsége sincs együtt több alkalommal. A ciklust a fogamzásgátló beállítja.

Úgy gondolom mivel még fiatal vagy inkább használj kupot vagy krémet. Ezeknek nincs hormontartalmuk.

Minden fogamzásgátló tartalmaz valamilyen szinten hormont és mivel voltak problémáid ez lehet, hogy előjön a hormontartalom miatt, de az is lehet, hogy nem.

Én a kupot vagy a gumit ajánlom, de mindenképpen menj el egy orvoshoz, aki elmond mindent. Kérdezz tőle nyugodtan.

Tipp: írd össze a kérdéseidet előre így nem felejtesz el semmit. / Én mindig így teszek:)/

2012. júl. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

orvossal beszéld meg, hogy kell-e még a dianne, vagy szedhesz mást is

én áttértem másra,a problémám nemjött vissza, elég vot a gyengébb gyógyszer,

Én a fogamzásgátlóra esküszöm,szerintem ez a legjobb, legegyszerűbb, legbiztonságosabb módszer,

2012. júl. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!