Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Farming simulator 2013-ban...

Anonymus1986 kérdése:

Farming simulator 2013-ban van folyékony trágya és szerves (szilárd) trágya, mi a sorrend milyen időközben kell őket elvetni? Mire jó a folyékony és a trágya? Mi a hatása a játékban?

Figyelt kérdés
Több termés lesz jobb? színesebb? nem értem de jó érdekel a válasz rá.lécci írjatok, kösz
2014. febr. 3. 21:34
 1/4 karesz01 ***** válasza:

"Farming simulator 2013-ban van folyékony trágya és szerves (szilárd) trágya,

mi a sorrend milyen időközben kell őket elvetni?"

Elöször is nem vetjük , hanem szorjuk .

Az mindegy hogy folyékony vagy szilárd trágya , vagy éppen permetezés , vagy műtrágya .


A szorást csak az aratókkal lehet eltávolítani.

A szort terület sötét árnyalat jelzi .

A nem szort területet pedig világos árnyalat jelzi .


Amennyiben nem szort a terület az adott területröl egy bizonyos mennyiségben lehet a terményt betakarítani .

Amennyiben szort a terület ugyanazon területröl KB 20% -al több terményt lehet betakarítani .


A műtrágya , permetező folyadék-ért fizetni kell .

A hig és száraz trágya melléktermék a gazdaságban amit szabadon felhasználhatsz .

A higtrágyát a tehenek adják a tejjel együtt cserébe ,

ha vannak és eteted öket .

[link]


A tej és a trágya mennyisége az álltalad szolgáltatott élelmezéstöl függ .

A fűért adja a legkevesebbet és a leglassaban is .

A kevert takarmányért és a szalma miatt adja a legtöbbet és a leggyorsabban .


A szalma származhat a bálákból amit a báladarálóval tudsz a tehenek etetö házába szórni .

[link]


"Mire jó a folyékony és a trágya?"

"Mi a hatása a játékban?"

Az adott földterületen a termés hozam növelése ,

azaz több lesz a learatható mennyiség .

2014. febr. 4. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. febr. 4. 10:49
 3/4 A kérdező kommentje:
annyit hozzá kell hogy tegyek, hogy ha vízzel csinálod,tehát lepermetezed az egész termőföldedet akkor ugyan annyit termel (+200%)a föld mint ha trágyáznád,ezt leteszteltem de ez igy egy kicsit gagyi. gagyinak találom mert a szerves trágyánál jobban kéne termelnie a földnek mintha sima vizzel locsolnánk. nagy kérdőjel ez nekem.
2014. febr. 16. 00:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul fogalmaztam 50 %-kal több termést takaríthatunk be ha szórjuk a trágyát a földre
2016. jan. 1. 03:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!