Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A minekraftba hgyn lehet...

A minekraftba hgyn lehet beleraknia modkst a minecraftba wert mindig amkor letólti nekem a testverm o 15 evs nem jon be a minecraffon a tomaniiitems meg a lovas mod pedig mar hackelni akarok hofgx mindenkit megoljek meg gyemmntp legyen.9/f?

Figyelt kérdés

#krumpli #hacker #ló #tevds #djek #0eves
2014. márc. 23. 20:43
 1/10 |Orfeusz| ***** válasza:
Na. Asszem sikerült dekódolnom a kérdést, tehát megvan a mod és be kell rakni? Kell egy modloader és aztán az appdata/.minecraft/Mods mappába kell bemásolni a modot. De ha írni se tudsz nem hiszem hogy menni fog. Amúgy a creative mód nem egyszerűbb?
2014. márc. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ember ha beleverem a fejem a billentyűzetbe akkor is értelmesebb szöveg jön ki..Kb annyit értettem hogy minecraft meg testvér
2014. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azmiaz a mdlodrecucc metr megkrrt a baytam hod tultse le nikm de nem sztde le mery mar nagyon nenis mg bacsis vidokat akrt nezmi es mgvert mert mnek gepekx ijenkr de ayynum eltiltott a ot a gepeztol mer meguott es itt slehetek mert lazas vagyk es holnap nekx megyke iskolaa
2014. márc. 23. 20:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Anfuiwebgfzw zfewofew
2014. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Se kuszi a valstzokat mitattatk megbuynozott a bayam
2014. márc. 23. 20:57
 6/10 A kérdező kommentje:
Mit modtal negyotod valaszlo? Ojan a jeygem yneltnvanbol
2014. márc. 23. 20:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi az isten fenéjét akarsz te írni??? Tanulj már meg helyesen fogalmazni, mert baromira nem érteni, hogy mi a francot is akarsz. Erre való a nyelvtan óra, ne lógd el, mert pl én semmit nem értek, köszönhetően annak az ötmillió helyesírási hibának, amit ide böfögtél.


Ha egyszer értelmesen meg tudod majd fogalmazni a kérdésedet, akkor válaszolok.


Magyar/angol billentyűzetnyelv átállítása: Alt+Shift


Sok sikert a helyes(ebb) fogalmazáshoz!

2014. márc. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vegol bettt a tesm a mdcucc mrt megmntm anynak hgy nem tszi eb es leordtott fejet mrt mrt men. Se sikrült bten kszi egys válszola.
2014. márc. 24. 17:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Legközelebb nyelvtankönyvet kérj ajándéknak, ajándék nyelvtanárral.
2014. márc. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ocsem trollok trollok mindenhol!
2014. ápr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!