Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » DDMT2 újrakezdés. Hogyan? :D

DDMT2 újrakezdés. Hogyan? :D

Figyelt kérdés

Régen otthagytam ddmt2-t.Most lehatároztam hogy visszamegyek (haverok miatt) de tök más rendszer van mint régen.Más cuccok, más árak, más érték ,és konkrétan 1-ról indulok.Ha valakinek lenne valami tippje hogyan kezdjek neki azt szivesen megfogadnám :D


(Akik csak azért jönnek ide hogy leirják h milyen szar a ddmt, és hasonlók azok kiméljék meg magukat és a billentyűzetüket a fölösleges szócsépléstől)



2014. márc. 27. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Minek mész vissza egy P2W legalja játékra?
2014. márc. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Haverok miatt,a hogyan azt a magyarázat második mondatában írtam :).De úgy gondolom ne csak ott legyek és beszélgessek,hanem valami azért látszódjon is :D
2014. márc. 28. 17:51
 3/3 anonim válasza:
Nekem van egy egész jónak mondható karim, 3x deffek vannak rajta mert a 4x -et nem tudtam megvenni olyan drága. (Több ezer rög) Igazából ha pvp ni szeretnél nagyon kevés védelem kell, erre vannak a 0, meg 100 védelmes vértek. Ha pve akkor egyértelműen sok védelem kell. Ha rögöt akarsz farmolni csinálnod kell egy full intes sámit amit felviszel olyan 80. ra, nekem is 80 as,kell még farm gyűrű meg rög csináló gyűrű, egy ilyen sámit nem olyan nagy mennyiségű rög összehozni. Most hirtelen ennyi jutott eszembe de ha kérdésed van ird meg.
2014. ápr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!