Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim-et nemrég leszedtem és...

Skyrim-et nemrég leszedtem és nos angolul elég lassan olvasok. Van arra lehetőség, hogy a párbeszédek közben lepausoljam a játékot?

Figyelt kérdés
előre is köszi a segítőknek :)

2014. márc. 28. 09:08
 1/5 Br3nor ***** válasza:

Magyarításon nem gondolkoztál még?

[link]

2014. márc. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha pedig a magyart olvasod lassan, akkor (nem bántásként) de gyakorold az olvasást jobban!
2014. márc. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de angolul akarom csak úgy, hogy több időm legyen átgondolni
2014. márc. 28. 14:23
 4/5 Drone007 ***** válasza:

A küldetések/párbeszédek szövegei a képernyőn maradnak, amíg nem válaszolsz. Illetve a küldetések szövegeit visszaolvashatod a küldetésnaplóban "J" gomb.

Ha végképp elakadsz egy-egy küldetéssel, akkor az elderscrolls wikijében elolvashatod, megnézheted hogyan tovább.

[link]


Egyébként jó hogy ragaszkodsz az angolt, így a nyelvet is gyakorlod, és az olvasás egyre könnyebb lesz, csak kitartás!


Sok sikert!

2014. márc. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

kösz, de találtam megoldást :D

SetGlobalTimeMultipler 0.1 és csak akk megy tovább a párbeszéd ha clickelek, mer így 10x több időm van elolvasni és jegyzetelni

2014. ápr. 1. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!