Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik még magyar World of...

Létezik még magyar World of Warcraft RP (RolePlay) (tört) szerver? (3.3.5a)

Figyelt kérdés
Mint fent írtam, 3.3.5a lenne az ideális számomra. Ahogy tudom, régebben volt egy pár, de azóta azok mind bezártak. Talán még egy lehet, amit ismerek, az a WoW-DoG, de az hol bejelentik hogy elindul, hol szó nélkül bezár/eltűnik. Remélem tudtok segíteni nekem :) Válaszaitokat előre is köszönöm!!

2014. ápr. 5. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi a bánatos lópikula az a "World of Warcraft RP (RolePlay) (tört) szerver"? Az egész WoW stílusát tekintve egy szerepjáték...
2014. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem úgy chattelnek, hogy csá ember mennék icc 10 5k gs. Hanem: Üdvözletem, 9 vitéz bajnokot keresek, hogy Arthast, fagyot tronusáról letaszitsuk blablabla. Bár a raidelés nem éppen gyakori.
2014. ápr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te jó ég. Én évekig wowoztam elég aktívan de ilyennel hál istennek nem találkoztam. Ez már a nagyon sz#aréletű noliferség szintje. XD
2014. ápr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Figyi srácok! Nem azt kérdeztem, mi a véleményetek erről, ha jól emlékszem!:) Hanem azt, ismer-e valaki ilyen szervert! ui.: mert a napi 6544897 raid meg WSG meg hasonlók az nem nolife mi?;)
2014. ápr. 5. 18:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor a színjátszó kör is nolife?
2014. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
A WOW AZ SZAAAAAAR
2014. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha már ennyire bele akarnak egyesek menni. A színjátszó kör alapvetően nem arról szól hogy az egész napodat egy cselekvéssel töltöd be, húgy hogy (interneten kívüli) szociális életed nincs. De mondom nekem ezzel alapvetően nincs bajom, mert anno 14 éves koromtól kb 17-18-ig kis kihagyásokkal rengeteg időt töltöttem a WoW-al. Csak szerintem ez az "role play" dolog nekem annyira túlzás. Az ilyen ember az édesanyjának és úgy szól át a másik szobába hogy: "Anya kérlek hozz egy kis manapotiont mert fogytán a varázserőm"? Elfogadom a ti véleményeteket is, de szerintem ez már a beteges kategória. :D
2014. ápr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember nem beteg, hanem szeret szerepjátékot játszani, és nem (csak) a statokról, meg a raid taktikákról szól neki a játék. Attól, hogy valaki szeret szerepjátékot játszani, még nem feltétlenül fogyatékos. Amikor megjelent a MAGUS, meg a többi hasonló asztali szerepjáték, sokan, hozzád hasonlóan, megbélyegezték a szerepjátékosokat, hogy sátánimádók, nem normálisak stb. Pedig hidd el, többségében ők is ugyanolyan normális, egészséges emberek, mint te vagy én.
2014. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ebbe nem akarok bővebben belemenni, de szivélyesen megkérdezem: Akit egy kicsit is érdekel most mondjuk a wow háttértörténete és ilyen témájú szerveren szeretne néha kikapcsolódni, annak már nincs szociális élete?! oO végülis ez emberenként változó. Na mindegy. Úgy látom, itt nem jutok érdemleges információhoz. Valahogy éreztem, hogy nem a legjobb oldalt választottem e célra.
2014. ápr. 6. 09:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, kérdező. Az RP jó, és nem rosszabb, mint mikor a pattanásos orrú szüzek reggel 4kor még reput farmolnak egy szaros 100 AP-és vállasért, meg raidelnek.
2014. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!