Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of Legendsben jungle...

Koviberci kérdése:

A League of Legendsben jungle championök? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék egy két véleményt jungler championök-ről. És azt is szeretném kérdezni hogy kik könnyű jungler championok? Master YI és WW-t már tudom, de valami más ötlet?

2014. ápr. 10. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit értesz könnyűn? Könnyen kitakarítja a jungelt az elején? könnyen gankel? egyszerű?


Yi nagyon rossz jungler, semmi cc-je sincs, ww-t meg ne tanuld meg mert hamarosan teljesen átalakítják.

2014. ápr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amumu szerintem olcsó és effektiv, nehéznek se mondanám.
2014. ápr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Amumuval játszottam már és nagyon tetszett, szeretnék venni neki skint is, de nem tudom melyiket, a sad robotot vagy a little knight-ot, már szerintem inkább az előbbit :) Valaki más jungler?
2014. ápr. 11. 18:15
 4/8 MetanHU ***** válasza:
hát ha nehezeket is szereted akkor ott van kha'zix,Lee sin,vagy Zed őket már nagyon kell tanulni de főleg Lee sin-t
2014. ápr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

zed jungle???? wut? azt hogy ha earlybe papper nemond hogy 400hpval szedi a 2. buffot :D :D egyébként lee-t se kell anyira tanulni de félreértés ne essék aki pls yi re wwre vagy lee re azt mondja hogy nhezebb akoor ott nem a champ a nehéz hanem maga a jungle igen aztig tanulni kell de lee-t nem

lásd még fél éve amikor harmincas lettem akkor leeztem és hát könnyű ......NAGYON


a helyesírási hibákért elnézést nem nézek meg minden szót szal trollok kíméljenek

2014. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem Shyvana elég jól bejött, szerintem nem nehéz vele játszani
2014. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
FNekem fiddle a kedvencem, de ú eléggé papír, tehát úgy a jó, ha normális tank van topon és lehetőleg a support is tank, mert kell a tankosság teamfightokhoz. Amúgy Nautilust is szeretem, ő a cc kirája :)
2014. ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát könnyű jungel-esnek mondanám Fiddlestick-et, Evelynn-t, Amumu-t meg még jó párat. De egy jungel-esnek (szerintem) az a fontos hogy legyen valami cc-je (Fiddle) viszont könnyen tudjon jungel-ezni (Evelynn, Vi), late game-ben is erős legyen (Lee Sin, Hecarim) ÉS a legfontosabbak... szeresd és tudj vele játszani. WW-t meg nem ajánlom a rework-je miatt.
2014. jún. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!