Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek Fioráról a...

Mi a véleményetek Fioráról a league of legends játékból ill könnyű vele játszani?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 28. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Fiorát én nagyon nem szeretem nehéz vele játszani nagyon de ha megtanulsz vele akkor menni fog :D
2014. ápr. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 savanyújóska ***** válasza:
En pont mostanaban jatszottam vele, amikor free volt, gyakorlatilag ket game utan mar megyegetett, (W-vel kezdesz, aztan R>Q>W/E(szituaciotol fuggoen, offenzivem E), nekem nagyon egysiku, ha lelonek az elejen, akkor mid-lategamebe is ugyanazt tudod csinalni, mint feedelve (burst assasin/melee dps), csak gyengebben. Egyebkent eros, jokat lehet vele menni, de szerintem rankedra ugyanugy csak jopar meccs utan lehet vinni, amikor mar tudod ki ellen jo, ki ellen nem. (Zed/Shen lane megszivatott, jungler nelkul meggyalaztak volna.) Ha a jungler nem tank, ne vidd, mert nem lesz tankotok. (Sima 1/1/2/1 metaval.)
2014. ápr. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!