Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok valami jó szerepjá...

Ajánlanátok valami jó szerepjátékot?

Figyelt kérdés
Olyat, ami nem online, hanem egyedül is játszható. Úgy vettem észre, hogy mostanában nem nagyon adnak ki ilyet. Na, persze értem én, hiszen ki veszi meg? Letöltik. Imádtam a withcert, az Elder scroll sorozatot, a might and magicet, bár azzal most már nem játszanék, mert szörnyű a grafikája.
2014. máj. 10. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Baldur's Gate 1-2

Icewind Dale

Fallout sorozat

2014. máj. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"...mert szörnyű a grafikája..."


Gratulálok. Menj Crysisezni, neked az kell, nem olyasvalami, amiben a grafika másodlagos..

2014. máj. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, esetleg Legend of Grimrock, bár ez dungeon crawler.
2014. máj. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Már bocsánat, de ez nem csak az én véleményem. Pár éve végigvittem őket, most próbáltam újra kezdeni, de az elder scroll után egyszerűen kritikán aluli. Talán nem véletlenül mentek csődbe.

Egyébként még volt ZX Spectrumom is, még azzal is játszottam, persze még más idők voltak. De most már azért jó lenne, ha haladnának a korral.

Köszi szépen, a többit megnézem.

2014. máj. 10. 16:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Dragon Age: Origins

Dragon Age II

The Witcher 2

Assassins Creed 1-2-3-4

2014. máj. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az Assassin's creed sorozat nem rpg.
2014. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen, megnézem
2014. máj. 11. 15:49
 8/8 Warren Scott ***** válasza:
Gothic 3 - RPG-hez képest még megüti a mércét, hatalmas bejárható terep, változatos környezet, hangulatos zenék, nyitott világ.
2014. máj. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!