Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a kedvenc plüss állatotok?

Mi a kedvenc plüss állatotok?

Figyelt kérdés
Már ha van... :)
2014. máj. 13. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs. Élő macskám van.
2014. máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 cdc22 válasza:
sok van (volt) PL:pöttyi a pötyös kutya ,manó a zöld mackó,volt belöle egy egész katonai bázis mert katonák voltak (ügy gondoltam hogy jók lennének katonának ezért azok lettek) a katona kébzött CNKK-nek (chuck norris katona képző-nek) hívták tanitotak ott lövést , elytöernyözést, üttést , rugást , védekezést, késelést mindent régi szép idők (még meg vannak a plüssok)
2014. máj. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy maci, jelenleg 11 és fél éves :)
2014. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Még 2006-ban (5 évesen) gyakran ment a Kiskirálylány c. mese, és abból nekem nagyon tetszett a királylány macija, a Brúnó. Mondtam a szüleimnek hogy szerezzenek nekem egy olyan Brúnót. :) Majd a rajzom szerint anyu varrt(!!!) nekem egyet. Azóta 9 év telt el, s még mindig ragaszkodom hozzá nem tudok nélküle élni. xD Nagyon szeretem! Emlékszem, harmadikban egy pár hónapra eltűnt...úgy sírtam utána, úgy sírtam! De szerencsére meglett. 14/F
2015. jún. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!