Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft bukkit szerveren a...

Minecraft bukkit szerveren a Slime-ok ellen mit lehet tenni? Mindent próbáltam, de folyton spawnol.

Figyelt kérdés
Próbáltam Essentials pluginnal kivenni. Ki is vette, de maguktól továbbra is spawnolnak, csak a játékosok nem tudnak lespawnolni kézzel. Próbáltam kismilló plugint kifejezetten ez ellen, de egyik sem állította meg. Tud valaki jó megoldást a slime-ok ellen?

2014. máj. 15. 20:12
 1/6 adventurer111 ***** válasza:
Rákötsz egy ismétlődő redstone jelet egy parancs blockra és ezt írod bele: /kill @e[type=Slime]
2014. máj. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Paradise157 válasza:

Helló! SinglePlayerben generáltad a mappot és utána tetted be a bukkit szerverbe? Vagy egyböl a bukkit szerver generálta le a mappot? Ez az én kérdésem. Mivel ha SinglePlayerben volt generálva és utána tetted be a szerverbe, akkor a map beállitásai között kell kikapcsolni. Viszont hogyha a bukkit szerver generálta, abban az esetben Essentialsban kell letiltani, de úgy, hogy a játékosok tudjanak lespawnolni vagy ne. Az Essentialsban két különböző helyen kell beállítani ezeket. Kérlek válaszolj a kérdésemre, mert csak úgy tudok segíteni.


Üdvözlettel: Paradise

2014. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Singleplayer-ben generáltam le, majd beraktam a szerverre. Ebben az hogy lehet kikapcsolni?
2014. máj. 16. 16:50
 4/6 Paradise157 válasza:

Helló! Ebben az esetben csak egy /gamerule parancs szükséges és a mobok eltünnek. /gamerule doMobSpawning false


Üdvözlettel: Paradise

2014. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt a parancsot ismerem. Nem szeretnék minden mobot kikapcsolni, csak a slime-okat. De időközben rájöttem, hogyan kell kikapcsolni a slime spawnoló chunk-okat, attól felzöldkezeltelek.
2014. máj. 16. 20:42
 6/6 anonim válasza:

Fogod a mapot, bedobod MCEditbe, és kitörlöd az összes slime spawnoltató kockát (piros kerettel jelzi, h melyik az!)

Aztán csomsz egy Ctrl+S-t és berakod az új mapot! Nem nehéz, de ha nem megy nézhetnél videókat is! :)

2014. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!