Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti is utáljátok az oroszokat...

Ti is utáljátok az oroszokat Dota2-ben?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a Dota2-t de nagyon el megy a kedvem tőle a noob oroszok miatt. Nem lehet velük normálisan játszani, a csapatmunkát és a gondolkodást távolról sem ismerik. Néhány példa:

-Orosz dota player egyedül nekimegy az ellenségnek (1v5) mondanom se kell hogy 1 másodperc alatt szétszedik.

-Nem tudnak karaktert építeni

-Semmibe veszik a csapattagokat

-KS-elnek

És még sorolhatnám.

Ezeket nem a kezdőkre értem hanem olyan orosz játékosokra

akik már több száz órát dotáztak azaz tapasztaltnak kellene lenniük.

Ha a játék elején látom hogy a player bénázik mindig megnézem a steam profilját és 10-ből 8 esetben orosz az illető.

Ti hogy bírjátok ki az oroszokat? :D (akár dota2-ben, kár más multis játékban)



2014. máj. 28. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez idővel csak rosszabb lesz. Nekem most van 1100 winem, általában olyanok ellen dob össze, akiknek 1000 winjük van minimum. Rengeteg orosz közülük, és a legtöbb egyáltalán nem tud játszani. Természetesen mindegyiknek midre kell menni Invokerrel vagy Pudgeval, hogy aztán rá 4 perccel már 0-6-ba legyenek. Ha esetleg valamelyik supportozik, akkor nem vesz couriert, nem vesz wardot, semmit sem. És ők már rég nem kezdők, ezek az emberek 2000 játszott óra után itt tartanak. Szánalmas. És a legtöbbnek akkora arca van, mint egy ház, csak azt nem tudom mire, mikor úgy játszik, mint én a 3. meccsemen, és itt most nem túlzok.
2014. máj. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az oroszokat minden játékban utálják, nem véletlen hogy az összes multis nagyobb játékban külön szervert kapnak, hogy ott trollkodjanak. Nem tudom a dota2 miért nem kezeli ezt a problémát.
2014. máj. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Warren Scott ***** válasza:
100%

Az előttem szólónak igaza van.

Tisztelet a kivételnek, az összes orosz játékos akikkel összehozott a rossz szerencse, vagy teljesen el volt szállva agyilag, vagy magasról tett a csapattársaira, vagy csak trollkodott.


És mindezt mondom, úgy, hogy egy hét próbálkozás után otthagytam a Dota2-t mert nem az én stílusom (érdekes mert a Warcraft3 BattleTanks modja nagyon bejött ami erősen hasonlít)

Ezeket a tapasztalatokat a DayZ mod, DayZ standalone, Arma2-3, APB Reloaded, Ghost Recon Online, Star Trek Online, és Need for Speed online játékok kapcsán gyüjtöttem :P

2014. máj. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2. komentelőnek:

A dotába is be lehet állítani hogy melyik régióba szeretnék játszani. Én mostanság nyugat európai régióba játszok de még így is rengeteg orosszal találkozok ugyanis a noob ruszkit nem érdekli hogy 150-200 a ping értéke, ő akkor is bejelöli az összes régiót hogy hamar találjon meccset.

Állítom hogy ha dél amerikát jelölném be, akkor is oroszokkal lennék kénytelen játszani.

2014. máj. 29. 12:53
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valaki írta egy másik fórumon, hogy ő amerikai szerveren játszik, és ott is minden meccsen van kb. 2 orosz :D De ott még vannak peruiak is, akiknek a fele írni sem tud kb. :D
2014. máj. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Két veszélyes játékos van, az egyik az orosz, a másik a gyerek. A 10 éves vérpistikékkel az a baj hogy bárhol lehetnek, bármely nemzetnél vannak szép számmal. Bár én LOL-ozok, itt nincsenek oroszok, nekik van egy külön szerver és nem lehet szervert váltani, nem tudnak átjönni.

Bár emlékszem 2 évvel ezelőtt még nem volt külön orosz szerver, na akkor mindig volt a csapatban egy orosz, aki csinált egy 0-5-öt 2 perc alatt, beírta hogy "noob" aztán afk lett.

2014. máj. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Hogyne utálnám őket 70-s vagyok dotában de még ezen a szinten is rosszul játszanak pedig ez már 1000+ óra láttam már a csapatomban shadow blades rikit, összevesznek a miden és vmelyik direkt feedel mert nem kapta meg a midet nekimegy 5nek egyedül aztán kapom a reportot meg nem segítettem rajta 5 v 2be nemtudnak farmolni 1000 óra utánsem a battlefuryja megvan 40 percnél a drow rangernek hát ok lol legtöbbjük 1000 óra után a legnevetségesebb herovalsemtudnak nem segítenek rajtad megmented aztán te halsz meg múltkor a fedder huskar oltott a mikrofonba hogy gyökér félös vagyok mert nem akarok 2 v 5

ganket vele orosz tidehunter odarakja a wardot ahova jelentéktelen kiüti az aegisemet lenooboz és reportol ok nélkül pedig 16-1be voltam elkezdi osztani a csapatot mert nincs currier pedig van nagyon noob support vagyok nincs ward pedig 4 is volt kb mindent látni az oldalukon support orosz lopja a killt a lasthitet a junglebe utánamjön lopni a semlegeseket ölök és reportol mert mind ks tönkreteszem a játékot közbe nem

2014. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

(Minden eddigi válaszolónak ment a zöld kéz.)


Az durva, azért a shadow blade-s Rikit szivesen elküldtem volna melegebb éghajlatra :D

Ilyeneket sajnos én is gyakran tapasztalok, ezért is tettem fel ezt a kérdést.

Múltkor például volt 2 orosz support karakter a csapatomba(Keeper of the light és necrophos), hát persze hogy mindkét supportnak top-ra kell mennie hogy egymást gyógyítsák -.-", a 2 carry meg szenvedjen bot-on.

2014. máj. 29. 21:14
 9/15 anonim válasza:
100%

én csak azt utálom amikor elkezdenek oroszul magyarázni :D

amúgy meg noobok mindenhol vannak :c

2014. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2000+ órám van már dotában és rühellem az oroszokat. Nem azért mert bénák az nem érdekel. Amiért utálom őket mert Eu szerver//van orosz!!// , English Pref//Van orosz itt is// -t jelölnek be, és nem beszél még egy szót sem angolul. Ja bocs kivéve a "noob" "fuck you" "afk". De azután meg van amit ennél is jobban gyűlölök ez a midre megy(vagy bárhova), elveszti, besértődik elfeedeli az enemy-t és aztán "XD"-zik, kút alatt áll és néha mozog. Aztán mikor 4-en voltunk együtt barátaimmal és lehoztuk akkor neki volt a legnagyobb a szája a kút alól hogy " ez cyka noob dire team ". Ja meg van aki feladja és "ff pls no def"
2014. jún. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!