Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » One Direction utálók, ti...

One Direction utálók, ti miért utáljátok őket?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy "fúj, te szereted őket", meg hogy "jaj nem értem mi bajotok velük" egyszerűen csak szeretnék egy normális választ kapni erre a kérdésre. Ha valakinek nem tetszik egy válasz, kérlek akkor se pontozzátok le egymást, nem szeretnék vitát kelteni. :)

A normális válaszadóknak előre is köszönöm! ;))



2014. máj. 26. 16:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
16%
Mert melegek...
2014. máj. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Mert az egész banda =0. A zenéjükről meg ne is beszéljünk, ha egyáltalán lehet azt zenének nevezni. Egy kalap szar az egész banda. Csak a 10-14 éves kislány hallgatják ezt az 5 élőlénynek nevezett valamit. Szóval egy teljesen átlagos szar pop valami.
2014. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
2es jól leírta. ők nem egy zenekar, csak 5 ember, akit a média felfújt...zenéhez minimális közük sincs, de a jó marketing eladja őket, és addig fognak népszerűek lenni, ameddig keresnek rajtuk, nem fordítva(mert normális zenekarnál ez fordítva kellene, hogy legyen). ha lecsengenek, akkor létrehoznak egy új csapatot, és keresnek azokkal...
2014. máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
Sok emberben az irigység dolgozik,hisz lássuk be kevés olyan ember van aki 20 éves korára milliárdos lett,és tulajdonképpen nem kellett megszakadniuk ezért a pénzért. Kétség kívül a rajongók tették naggyá Őket hiszen Ők veszik a koncertjegyet,a CD-t,video-t,parfümöt stb...stb. De kérdezem én visszautasítaná-e bármelyikünk ezt a hihetetlen szerencsét ,és lemondana-e minden ezzel járó klassz dologról? Ha őszintén akarnánk erre válaszolni akkor NEM. Az 1D ugyanezt teszi,de az Ő életük sem fenékig tejfel,amikor szinte nem tudnak egy lépést tenni anélkül,hogy aznap,vagy másnap ne közöljenek fotókat,híreket róluk. Állandóan testőrökkel kell járniuk a fanatikus rajongók miatt...Erre mondják,hogy valamit valamiért. Nem szabad utálni Őket,hiszen csak kihasználták azt ami nagyon kevés embernek adatik meg! Óriási szerencséjük van mert "életben "tartják a rajongók Őket!
2014. máj. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

utolsó, honnan tudod, hogy milliárdosok lettek? neked semmi rálátásod nincs a popzenére...hogy az mennyi befektetéssel is jár, és hidd el, ha valakit egy szponzor indít be, jelen esetben gondolom ott is az xfaktor segített nekik, akkor ők azért egy vasat se kaptak mondjuk egy koncert után. kaptak viszont ellátást, utazási költségtérítést, ilyesmiket...ők meg örüljenek, hogy játszhatnak. ezek kulisszatitkok, és azért, mert te ilyesmiről soha nem fogsz olvasni egyetlen bulvármagazinban se, attól ez így van.

semmi irígylésre méltó nincs abban, hogy amint kiáll mögülük a szponzor, szép lassan el fognak tűnni, de addig meg gürizzenek egy csomót szinte aprópénzért(ami lehet ugyan sok pénz, de az a mérhetetlen felelősség, ami rájuk nehezedik, nem éri meg).

én itthoni zenekart ismerek ennyire közelről, és bár azért a másfél órás koncertért fejenként keresnek 50-60ezret, igazán jó bérnek látszik, mégis ők is azt mondják, ez kevés...mert nekik ebből el kell menniük külön rendezvényekre, amikre már nem biztos, hogy fizetik nekik. tehát semmivel nem különbek, mint egy átlag ember, csak nagyobb lábon élnek.

2014. máj. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolónak írom hogy nagyon el vagy tévedve ha így gondolod. nem rosszból írom, és most tegyük félre hogy én személy szerint szeretem őket, de tudnod kell hogy iszonyat gazdagok, rengeted pénzük van, és a szponzor vagyis az xfaktor már nagyon rég "nem áll mögöttük" írtad hogy ismersz hazai bandát, igen én is, de nagyon máshogy mennek a dolgok a világsztárokkal, akiknek kb 80-90 ezer ember megy el egy koncertjére . és nem, nem vakít el a köd mivel nem az az őrölt fanatikus vagyok, de akit kicsit is érdekelnek ők/más zenekarok, azért kicsit több belátásuk van a dolgokba. mármint napról napra jönnek róluk az új képek, hogy új házat vettek, új autókat, motorokat, meg csak úgy simán kiruccanak Amerikába/bárhova máshova kb minden nap amikor nincs koncertjük.
2014. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
67%
és igen 2es tökéletesen leírta, hogy féltékenyek csak arra az életre amilyet ők élnek pénz, csajok, sztárokkal ismeretség stb
2014. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Hjajj. Én rajongó voltam. Még pár hónapja. De elegem lett, és főként ebben két dolog játszott közre:

1. Meguntam a számaikat és rájöttem, hogy a szövegeik nem szólnak semmiről. A dallamok jók, még mindig szívesen hallgatom, de majd ha kicsit idősebb leszel (nem sértés!!) rájössz, hogy ez egy "zenéhez" kevés. Mellesleg már az is szörnyű volt, hogy mindenhol csak ők szóltak a hangszórókból, ez pedig egyre inkább csak arra döbbentett rá, hogy hiába jó egy zene, ha túl van adagolva, erőltetett és a szöveg nulla.

2. Ez pedig a főbb ok. A rajongók. A directionerek egyszerűen szörnyűséges emberek. Túl erőltetettek, minden egyes hírhez/képhez/videóhoz odaírják, hogy "jujjci de kis sexy az a cukiság". Egyszerűen a directionereket egy tucat rajongói tábornak tartom. És hiába mondják, hogy "egy család vagyunk dájreksőner tesók", nem, nem vagyunk egy család. Semmi közös nincs bennük, csak annyi, hogy együtt akarnak hozzámenni Zayn-hez, meg együtt bámulják Liam izmait. Beszélgetni nem lehet velük, mert nincs közös, ők csak áradoznak, szívecskét küldözgetnek és azt hajtogatják, hogy milyen jó, hogy tesók vagyunk. Mellesleg minden más bandát kigyűlölnek, kivéve azt ami kötődik a 1D-höz. És velem sajna ők utáltatták meg a bandát.


Pedig igazán jópofának tartom a srácokat, értenek a poénokhoz, de ez sajna nekem nem volt elég.

2014. máj. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
És még annyit (előző vagyok), hogy én nem ilyen rajongó voltam, én kevesebb áradozást, kritikát (!!!) és sztorikat, interjúk kibeszélését képzeltem el magam körül, de erre ök nem adtak lehetőséget.
2014. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Húha! Eddig sajnos nem volt időm megnézni a válaszokat, de mindnkinek köszönöm!:))

1-es! Ez nem indok, hogy melegek (egyébként nem azok) Itt vannak meleg, ELISMERT!!! sztárok: [link]

8-as! teljesen igazad van! Kb. én is ezért... hát fogalmazzunk úgy, nem szívlelem őket. Egyik barátnőm is "dájreksöner" és elképedve hallgatom őt, amikor azt meséli, hogy Harry szakított xy-nal és aztán összejött z-vel, meg Liam, Nail, Kevin, stb. Meg hogy Harry lesz a férjem, de azért Zayn is jól néz ki..... Pffajj! Mindene 1D-ös, a takarója, törölközője, pulcsija, karkötői, még egy Harry-s könyve is van!

Soha nem lennék képes ennyire rajongani valaki(k)ért aki(ke)t nem is ismerek! Meg órákat áradozni, és -már bocsánat, de- röhögtetni magamat, hogy ő lesz a férjem!

2014. máj. 31. 18:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!