Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti is utáljátok ezeket a...

Ti is utáljátok ezeket a szaxofonos minimalos semmilyen unalmas zenéket amik a rádión mennek?

Figyelt kérdés
gusztustalan, tegnap is a rádióban végig egy ilyen semmilyen mix ment...nem hiszem el hogy erre van igény, igazából senkit sose hallottam ilyet hallgatni. Az ilyen tiesto calvin harris ezek még úgy elmennek mert elhiszem hogy ezeket lehet szeretni mert a zenének van egy hulláma ami bele teszi azt a féle izgalmat(hiába gépi zene) de ezek a kb 2 féle hangot használó valamik kiakasztanak. pl mr probz newik de úgyis tudjátok..
2014. máj. 24. 10:58
 1/3 sándorjános ***** válasza:

Én azt mondom, hogy nem is hallgatok rádiót, ha élvezetre, izgalomra vágysz, akkor a kedvenc zenéid nyomasd mobilról, vagy cd-ről ennyi.

Ezt meg csak azért linkelem, mert nagyon szeretem ilyen formán hallgatni :D https://www.youtube.com/watch?v=-czX0Y1z0yY

2014. máj. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy én hogy utálom az ilyeneket!

Passzívan szoktam hallgatni ezeket konditeremben. Benyomják azt a szutyok rise fm-et, és ott csak ilyen retkek mennek.

Valaki állítólag a slipknot-tól és hasonlóktól lesz agresszív, én meg ezektől a vackoktól.


Egyébként általában azon szoktunk poénkodni, hogy az ilyenek szövegfelvétele hogyan is zajlik.

Valamelyiket úgy tudom elképzelni, hogy bekapcsolva marad a mikrofon, miközben valaki bemegy egy forr kávét kevergetve, ami menet közben rálöttyen a kezére és felüvölt. Erre mondja kint a hangkeverő, hogy ez igen, ezt megtartjuk! Aztán alányomnak + egy végtelenített hangot, autotuneolják, és már nyomatják is a rádióban.

2014. máj. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, némelyik tényleg elég unalmas...

http://www.youtube.com/watch?v=8ZcmTl_1ER8

2014. máj. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!