Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cs 1.6 ping probléma. Lehet...

Cs 1.6 ping probléma. Lehet orvosolni?

Figyelt kérdés
Magas a pingem a modem net miatt, ami átlag 110-es pinget jelent, de max 150. a játék során többnyire se én se a többi játékos nem vesz észre semmi laggot. persze mindig van mire fogni hogy épp miért halt meg de...:) a lényeg, mondtak nekem régen valamit hogy egy programmal vagy csak egy fájl bemásolásával meglehet oldani és alacsony lesz a pingem. használják ezt szervereken is...tudom ha nagyon magas és laggolnék akkor is laggolok, nem lesz tőle gyorsabb a netem. de akkor is az az esetek 80% ban nem fordul elő. az a 10% meg lehet kifogás is akár de az már nem érdekel! ki tud ebben segíteni? részletes útmutató kellene és mit mikor honnan töltsek le! előre is köszönöm!

2014. jún. 4. 00:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem, nincs ilyen fájl... Fizess elő egy gyorsabb netre, az megoldja, és ha lehet, akkor ne modemest, hanem kábelest.
2014. jún. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
fizetnék én de hogy bekössék kell pár pózna is és így a bekötés lenne csak maga 400e ft :D amugy pedig láttam nem 1 szervert amin a pingem ilyen 7 meg max 20 volt. akkor az mitől?
2014. jún. 4. 09:53
 3/11 anonim ***** válasza:

nem azert nagy a pinged mert valami tavoli szeron jatszol?

2 megas modemes nettel atlagban 65-70 pingen van barmilyen Eu-s szerora, meg ha nem laggolsz minek belematatni?

guglizz ra a Leantrix progira, ingyenes de csodakra ne szamits, a tobbi hasonlo progi meg tobbnyire havidijas

2014. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
azért kell bele matatni mert a pingem 10-150 ig valahol van. és ha ölöm az embereket akkor tudod jól, mennek a célozgatások. azért ölt meg mert laggoltatja a servert vagy mert ő laggol vagy stb, és ez mindig alátámasztást nyer mert hogy nekem magas a pingem. még akkor is ha már több napja ott játszom és addig nem volt baj...de köszi
2014. jún. 4. 16:19
 5/11 anonim ***** válasza:
külföldi szerveren persze h magasabb a ping... de ez kiszolgálóktól is függ... mindegyik szerveren ekkora?
2014. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ping lehet: megy a torrent, megy a skype, megy a facebook... midnent lőjjél ki ami lefogja.. vírusírtó is lefoghatja..
2014. jún. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nos magyarokon játszom, nem megy semmi. mint írtam modem net de a letöltés torrenten vele 300kb\sec felfele majdnem 100... vírusírtóm nincs...:D
2014. jún. 4. 19:53
 8/11 anonim ***** válasza:
op rendszer mi? ha win7, akkor rendszergazda módban futtatod?
2014. jún. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen igen! de tudom mi a baj :D a modem net :D itt külterületen mondom hogy magas a pingem sajnos...ezért érdekelne valami fájl vagy program. amit elsőnek írtak nem tudom hogy is kéne használni... :\
2014. jún. 5. 13:22
 10/11 anonim ***** válasza:
erre nincs program... Videókártyán kapcsold ki a függőleges (vagy vízszintes) szinkronizálást (nem tudom msot h pontosan melyiket) illetve monitort állítsd max hertzre (hz). Ennyit tudsz csinálni FPS növelés érdekében, mást nem.
2014. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!