Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket érdemesebb venni...

Melyiket érdemesebb venni Xbox 360-at, vagy PS3-at? Melyik szebb? Melyiknek jobb a hangja?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 14:22
 1/8 frontboy válasza:
[link] én ezt tdom ajánleni már csak 1 kontroller kel hozzá de gondlom neked az nem akadáj már
2012. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő jó, azt vedd, amelyiknek jobban tetszenek az exkluzív címei. Viszont ha ps3 mellett döntesz, lehet érdemes lenne megvárnod az új változatot, ami állítólag hamarosan jön.
2012. júl. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mindig is az xboxra vallottam, de mostanság kezd megtetszeni a ps3, ha az előző igazat mondd tényleg várj, és ps3-at vegyél szerintem :)
2012. júl. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem ps3-am van de egyre inkább azon gondolkozom, hogy amikor kijön az új xbox váltani fogok. A ps3 exkluzív címei messze nem olyan ütősek mint a ps2-n voltak, meg a store-ba is csak updatekor kerülnek fel az új dlc-k (nem nagy dolog, de zavaró).
2012. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
PS3
2012. júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az újabb PS3 miben lesz jobb?

A platinum kiadásokban van valami plusz, vagy csk annyi, mint Xbox-nál a Classics?

2012. júl. 20. 10:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Kisebb , olcsóbb lesz. Állítólag itt is úgy lesz a lemezberakás, mint a ps2 slimnél, és nem úgy mint eddig a beszippantós módszerrel.
2012. júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ami neked bejön
2015. nov. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!